Підсумки PlayStation Meeting

Учора о 22:00 відбулася презентація Sony під назвою PlayStation Meeting. Всім, хто цікавиться відеоіграми, із самого початку було ясно, чому було присвячене цьогорічне збіговисько, адже добрих кілька місяців мережею ширяться новини про нові моделі PlayStation 4.

Під час презентації Sony показала нову приставку. Вона отримала назву PlayStation 4 Pro, а також новий графічний процесор — десь удвічі продуктивніший за GPU PS4 (4,2 TFLOPS проти 1,84 TFLOPS).

Також Sony продемонструвала декілька популярних ігор, які запускатимуться на PlayStation 4 Pro в режимі 4K: Watch Dogs 2, Deus Ex: Mankind Divided, Rise of the Tomb Raider тощо. Окрім 4K, власники HD-телевізорів зможуть насолодитися підвищеною кадровою частотою та HDR.

PS4 Slim також виправдала очікування ґеймерів, зʼявившись на презентації. Обидві нові приставки працюватимуть із шоломом віртуальної реальності Sony PlayStation VR.

Початок офіційних продажів PS4 Slim призначено на 15 вересня, а PS4 Pro — на 10 листопада 2016 року.

1f7db9b8cff871

Справжньою несподіванкою PlayStation Meeting став показ ігроладу Mass Effect: Andromeda для PS4 Pro. Нам навіть пообіцяли, що забавка зʼявиться на полицях електронних крамниць вже на початку 2017 року, а HDR10 забезпечить наявність «найправдоподібніших персонажів». ПК-версія іграшки відзначиться підтримкою 4K і Dolby Vision.

Вечірнім десертом стало ігроладне відео Horizon Zero Dawn.

Пропонуємо переглянути запис рестріму PlayStation Meeting 2016 з коментарями Олега Кулікова та Юри Лупула.

Читайте також

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо оригінальну гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо розчарування року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Вихід Dragon’s Crown Pro підтверджений для західного регіону

Dragon's Crown Elf

Обираємо екшн року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Уже відома дата виходу нової God of War

God of War
 • UterSC

  1. Такий захід Соні проводить щороку, а не тільки 2013
  2. Несподіванкою став анонс Mass Effect: Andromeda? Що? ШЧО?

  Автор, ти п’яний, йди додому

  • НикИТОС

   1. Ні. Такий захід Sony проводила 1999-го, 2005-го, 2011-го та 2013-го. І кожного разу вони там анонсували нову консоль.

   2. Малась на увазі саме версія для PS4 Pro, але з речення це незрозуміло, згоден.

   • UterSC

    Ну так чому б це не виправити? Як ви пишете це взагалі не перечитуючи самому?

    Вибачаюсь якщо не ви автор звичайно, але судячи з деякої схожості імен і тому, що саме ви мені відповідаєте, роблю висновок, що автор ви.

    Чесно кажучи я б автору, який називає статтю голосно “ПІДСУМКИ” і пише не зрозумілі три абзаци — дав догану, копняка і погані рекомендації для наступного роботодавця.

    • НикИТОС

     Так, автор дійсно я.

     Речення про Masd Effect: Andromeda я виправив одразу після того, як відповів вам.

     Матеріали я неодноразово перечитую, але після декількох перечитувань око «замилюється» та не помічає деякі помилки, особливо частково зниклу семантику речення, яка під час четвертого перечитування здається річчю, що не потребує роз’яснень.

     Щодо «трьох абзаців», то я намагався охопити все, що відбулося, та подати інформацію в стиснутій формі, аби новина залишалася новиною, не перетворюючись на статтю. Буду вдячний, якщо порадите, як зробити «три абзаци» зрозумілішими.

Популярне