Підтримайте львів’ян із Dragon’s Games на GamesJamKanobu!

Уже відома вам львівська студія Dragon’s Games вирішила взяти участь у фестивалі GamesJamKanobu 2016. Зокрема, розробники зареєстрували на GamesJam.Org два своїх проекти: Mad Nords і Tyran.

imgpsh_fullsize

Іграшка Mad Nords (сторінка гри на GamesJam.Org) являє собою простеньку, але цікаву RPG, виконану в стилі пародії на перші ролівки. Гра розробляється у конструкторі Construct 2, а спробувати демонстраційну версію ви можете просто зараз. Запустити забавку можна хоч на Windows, хоч на Mac OS, та й прихильників Linux не обділили увагою. Повна версія гри побачить світ вже цієї весни.

Сувора Tyran (сторінка гри на GamesJam.Org) — це вам вже не жарти. Це багатокористувацька стратегія з елементами RPG, що виходить у дочасний доступ Steam у квітні цього року. Сюжет гри розповідає про загадкову планету Tyran, мешканці якої відчули на собі всі труднощі ситуації, в якої на твою землю приходять іншопланетні загарбники. Розробники всіляко цураються моделі free-to-play та обіцяють, що системи донату у грі не буде.

Усім, хто слідкує за розробкою цих двох ігор, буде цікаво дізнатись багато нового зі свіжих промо-матеріалів, що ви можете знайти за вказаними посиланнями. Підтримайте голосом львівських інді-розробників на сайті GamesJamKanobu 2016!

Інтерв’ю з Dragon’s Games


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →