Підтримайте українську Trash Busters!

Молода і поки що безіменна інді-команда з 5 осіб анонсувала сьогодні свій перший проект — аркадну мобільну іграшку Trash Busters, в якій гравцеві належить збирати сміття, яке проїжджає конвеєром, за допомогою жуків-роботів. Загалом гра матиме 30 різноманітних рівнів із неповторним візуальним виконанням, що не дасть занудьгувати вашим очам протягом тривалої ігрової сесії. Ігровий рушій Trash BustersUnity 5.

На цю мить розроблено демонстраційну версію з 2 локаціями з 6. Кожна локація містить 5 рівнів. 8 березня розробники опублікують Android-версію демки, а зараз проектові потрібна ваша допомога. Саме ви можете забезпечити забавці перемогу на фестивалі GamesJamKanobu 2016. Просто зареєструйтесь на GamesJam.Org, відвідайте цю сторінку та проголосуйте.

„Це досить емоційна подія для нашого проекту. Дуже цікаво, як спільнота відреагує на гру. Сподіваюся, вас зацікавлять проект та ідея, яку ми хочемо донести до суспільства. Ми бажаємо забезпечити не лише розважальний досвід від гри, а ще й закласти підтекст щодо турботи про навколишнє середовище. Розповісти про те, що чимало людей забувають робити елементарні речі для того, щоб бачити навколо не гори сміття, а квітучу планету“, — зазначили у прес-релізі розробники.

Зараз команда спрямувала свої сили на вдосконалення гри і пошук видавця. У найближчих планах вихід повної версії гри в Google Play та App Store.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Jobitronik

    +1