Підтримка «Козаків 3» триває: Майстерня Steam, GNU/Linux і macOS

Учора українська стратегія «Козаки 3» отримала латку до версії 1.3.1.61.4532. Тепер гра повністю підтримує Майстерню Steam, а оновлений Менеджер модів синхронізується з Майстернею та стежить за тим, щоби гравці в мережевому режимі мали однаковий набір модів.

Також латка додала в гру зупинку юнітів при зустрічі з ворогом, що суттєво вплинуло на грання кавалерією, яка тепер не може проводити диверсії, вільно пробігаючи крізь ворожий загін. Крім того, додано опцію вибору стартових позицій гравців. Що вам більше до душі: випадкове розташування чи близьке розташування союзників?

Зимовий мод «Козаків 3»

Ще однією приємною новиною стала звістка про вихід версій гри для GNU/Linux і macOS 15 березня. Звісно ж, прихильники різних ОС зможуть грати одне з одним. Зважаючи на те, що під час релізу шанувальники Windows отримали бонусний набір під назвою Early Bird Pack, зараз він дістанеться безкоштовно всім, хто запустить «Козаки 3» на GNU/Linux або macOS протягом двох тижнів після 15 березня. «Первинний» Early Bird Pack містив додаткову однокористувацьку міні-кампанію, що стала доступною за два тижні після дня виходу, два ексклюзивні юніти та спеціальну позначку «Ранній птах», яку бачать інші гравці.

Наразі існує не так багато модів «Козаків 3». Найцікавіші з них: сімейство модів MGraphics, що поліпшують окремі зовнішні елементи гри (воду, інтерфейс, кольори), зимовий мод і The Force Awakens, що робить гру динамічнішою та модифікує економічну складову гри.

Читайте також

GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»

Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

GSC анонсувала друге доповнення до «Козаків 3» — «Сходження до слави»

Путівник україномовними іграми Steam

Обираємо розчарування року | PUGA 2016

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Анонсовано перше доповнення до «Козаків 3» — «Дні величі»

Зʼявився кооперативний мод XCOM 2

 • andriy_007

  Це класно. Але є дещо, і це дещо це відчуття що ти не на полі бою, а на дошці з шах. Чого? Бо краї карти чорні, було б краще зробити просто червону лінію, яка позначала б край, а за ним далі світ, проте не так далеко. Ще класно було б зробити як в Warcraft’і, де територія на якій ти був відображається темно, так буде відчуття, що ти дослідив мапу. Зараз в Козаках, вона є темна, але занадто.

 • Михайло

  Ага, вже 14 модів там з’явилося.

 • Oleksij Bunyk

  А це може навіть непогано зайти. Деколи модороби просто божать.

  • andriy_007

   І тут не виняток) в мене FPS з модом на графон не менший, а більший і стабільний)

 • Микита Підлісняк

  Гра класна, але оптімізація ще дуже хромає. Добре йде на середній системі, а на більш потужнішому ПК – тормозить :(

 • vegasq

  А обіцяли mac/lin запустити день в день з win версією. : І ось вже пів року як купив, і пограти не можу.

 • Дмитро Бондаренко

  Схоже, пора починати в них грати.

 • DrSleep

  Запитання не зовсім по темі, але буду сподіватися на допомогу у виборі. Справа в тому, що завжди був фанатом RTS, один з найулюбленіших жанрів, тому звісно грав у такі відомі серії як C&C, Starcraft, Warcraft, Dawn of War (перша і особливо Dark Crusade), Age of Empires, ті ж Козаки та інші. Спочатку побоявся купувати Козаків 3, оскільки дуже багато було коментарів про забагованість і тепер, у зв’язку з все ближчою датою релізу Halo Wars 2 постало запитання, чи варто все ж таки купувати Козаків чи почекати Halo Wars? З часом, я, звісно, ознайомлюся з ними обома, але все ж таки.
  І хто б що порадив з жанру RTS? Можливо, деякі дійсно класні ігри пропустив.

  • Don Rumata

   Якщо сумніваєшся – не купуй

  • Vitaliy Pob

   Можна брати, якщо буде знижечка хоч 30%

Популярне