Плани Electronic Arts на майбутні релізи

eaheader

Вчора фінансовий директор компанії Electronic Arts Блейк Йорґенсен під час Media & Telecom Conference розповів про майбутні релізи компанії.

У нас попереду чудовий рік. Вихід ранера Mirror’s Edge: Catalyst заплановано на 1 квартал цього фінансового року, шутер від першої особи Battlefield — на третій, так само як і нова частина Titanfall від нашого партнера — студії Respawn, а науково-фантастичний екшн Mass Effect: Andromeda — на четвертий квартал. Але крім цього, у нас ще є „кілька тузів у рукаві“, — Повідомив пан Йорґенсен.

З цих слів можна зробити висновок, що чутки не збрехали, і Battlefield 5 та Titanfall 2 не варто очікувати раніше прийдешньої зими, а Mass Effect: Andromeda взагалі у цьому році. А от вихід консольної Mirror’s Edge: Catalyst заплановано на 24 травня 2016 року, крім цього, не забуваймо й про „тузи“, які Блейк згадував у своїй промові, та чекаємо гарячих анонсів.

eafooter

 

Читайте також

A Way Out розповсюджуватиметься з безкоштовною перепусткою для друзів

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

EA втратила $3 мільярди ринкової вартості після виходу Star Wars Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA може відмовитися від щорічного випуску своїх спортивних ігор

FIFA 18

EA придбала Respawn Entertainment

PlayNews #307 — EA, Kinect, Destiny 2…

Destiny 2

EA закрила Visceral Games

Visceral Games | Star Wars

Огляд FIFA 18

FIFA 18
 • R Host

  хм… прийдешня Е3 має бути цікавою. Тут і електроніки із своїми релізами, і ubisoft можливо watch dogs покажуть, і філ спенсер про пк релізи розкаже (надіюся), soni напевно АА проекти для VR анонсують, ще й нінтендо явить світу консоль нову.

  • Aken Bosch

   >і ubisoft можливо watch dogs покажуть
   Їх уже випустили :D

   • R Host

    Я мав на увазі 2 частину

Популярне