PlayNews #191 — DiRT Rally, Silent Hills, Steam…

Автор: PlayUA

Із нашого щотижневика PlayNews, який виходить вже третій рік поспіль, ви довідаєтеся про найважливіші події і явища зі світу відеоігор. Коротко, змістовно, компетентно, професійно, адже PlayUA — щирий порадник ґеймера.

Над програмою працювали: Олекса Мельник, Оксана Зорка, Олег Куліков, Богдан Зіновий, Михайло Петрунів.

Останні відео

Стрім Okami

PlayNews #311 — Destiny 2, Devil May Cry 5, Remedy…

Destiny 2

Огляд Need for Speed Payback

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Flashback (1992)

ЩоВКіно: Грудень 2017

Зоряні війни: Останні джедаї / Star Wars: The Last Jedi (2017)

Порадник ґеймера: Грудень 2017

Okami HD

Перші враження від Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone

Стрім “Підсумки-11.2017” (Steep)

Steep
 • PlayNews як завжди шикарний.
  Жаль такого не можна сказати про сам портал: куди зникли блоги користувачів? де можна знайти геймерські форуми? На мою думку портал збіднів Це вже не геймерська спільнота

  • Користувачі можу писати власні статті. Для цього потрібно написати нам та показати текст публікації, після чого ми даємо акаунт автору і до того ще й редагуємо текст та допомагаємо у оформленні.

   • Це добре! Буду мати на увазі як прийде натхнення підійняти якусь ігротему)

   • GvinP

    Це, звісно, добре. Але блоги дають куди більшу свободу. Якщо автор не впевнений у своїй майстерності, але хоче поділитись якоюсь цікавинкоюпопрактикуватись як журналіст, або просто хоче створити якийсь експеримент, то блоги для нього – ідеальний варіант (раніше у блогах окрім не досить цікавих однострокових новин можно було натрапити на переклади статей, текстові рольові ігри та вельми цікаві, хоч і не пов’язані з іграми, обзори новинок у сфері гаджетів). Саме блоги започаткували багато рубрик, котрі деякий час прожили і у новому плейЮА. Таким чином, прибравши блоги, керівництво плейЮА відсікло велику кількість цікавої інформації і зробло контент плейЮА менш пластичним.
    А ті, хто боявся неякісного контенту, міг просто ігнорувати цей розділ сайту.
    Мені здається, що блоги були тією фішкою, що вирізняла плейЮА серед багатьох інших новинних ресурсів.
    *буркотіння про те, що раніше трава була зеленішою*

    • Знаю, що марно, але вкотре повторю, що блоґи писати може кожен. І у нас пишуть багато людей, які хочуть попрактикуватися у цій справі. І ми їх модеруємо. А новинний дріб’язок можна пропонувати новиною у наших спільнотах у соцмережах. Статистично обговорення на сайті збільшилися і автори, чиї публікації проходять нашу модерацію отримують значно більший відгук аудиторії, ніж раніше, коли були блоґи для всіх. Словом, хто хоче щось робити, той робить, а хто не хоче, шукає причини, чому він цього робити не може.

     • GvinP

      Я не говорю, що зараз плейЮА зовсім відмовився від контенту, свореного користувачами. Я кажу лише, що схема донесеннся подібного контенту стала складніша. Це доводиться хоча б тим, що Вам постійно потрібно нагадувати у комментарях про те, що на сайті таки є можливість запостити свою ноину. Це потенційно може значно знизити потік новинстатей з сторони користувачів, а модерація може знизити рівень експериментальності контенту. (проте, якщо ви кажете, що реальна ситуація не така і контенту від користувачів лише побільшало, я Вам вірю і не буду з цим сперечатись).

      З приводу, “Словом, хто хоче щось робити, той робить, а хто не хоче, шукає причини”, то якщо мислити такими категоріями, можно дійти до того: “а нащо нам графічний інтерфейс у комп’ютрех? Давайте, як у давинину, все робити через консоль. А що, хто хоче, той користується, хто не хоче, той шукає пришини.”

      А з приводу “Знаю, що марно” можу сказати, що якщо Ви ставитесь до дискуссії у комментарях таким чином, то будь-яке обговорення дійсно буде марним.

  • Interzeroid

   Дійсно, було б чудово створити ігровий форум та розширити блоґосферу.
   Зрозуміло, що це вирішує виключно редакція і що це додаткове навантаження (у вигляді модераторів та модерації). Але якщо що – я за.

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   Ну, про це писали ще коли портал тільки оновився… Ех, я сумую за старим PlayUA. Зараз заходжу тільки заради PlayNews та цікавих статей(за авторством колективу), ну і, інколи, стрімів. А раніше намагався заходити якомога частіше, бо було просто цікаво переписуватися людьми у коментарях.

 • Traveler

  Вона повернулась… ^_^

 • Ernst_09

  Хтось має зробити платний мод до DarkSouls щоб якщо ти помираєш тебе банять в стімі. Для тру хардкорної аудиторії.

 • Invocat

  Дуже приємний та цікавий випуск. Особливо Оксана з її німецькою мовою. Дякуємо за працю.

 • Євген

  Все хочу cпитати, що за трек на початку і в кінці кожного

  Play news

  • Yrik Turash

   Presents – BFD

Популярне