PlayNews #201 — Ubisoft, Kuratas vs MegaBot…

Із нашого щотижневика PlayNews, який виходить вже четвертий рік поспіль, ви довідаєтеся про найважливіші події і явища зі світу відеоігор. Коротко, змістовно, компетентно, професійно, адже PlayUA — щирий порадник ґеймера.

Над програмою працювали: Олекса Мельник, Оксана Зорка, Олег Куліков, Богдан Зіновий, Михайло Петрунів.

PCIe SSD:
Опис Відео


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Oleksandr

  Поверніть двовимірний логотип PlayUa. А бійки роботів, це просто фантастично. Нарешті почали вигадувати правильні розваги.

 • Aschim

  Музика на початку і вкінці попередніх випусків була значно кращою. Ця, що в 200 і 201 випуску, занадто важка і не стикується з музичним оформленням всього випуску та рекламних роликів від спосносорів.

 • Старий саундтрек вже реально “в печінках”, дякую, що замінили!
  А загалом чим частіше нарізатимете нову музичку, тим цікавіше (думка старого меломана…)
  п.с.
  Оксана з нову за мікрофоном!!! – Дякуємо сердечно! Для озвучки, дует Олески і Оксани – ідеальний (думка старого меломана…)

 • а ще сьогодні мене оса вкусила за губу)), – не залишайте пиво без нагляду!

 • UterSC

  Випуск чудовий!)
  Побачив у донаторах до фільму Вілата і зрадів як дитя. Чим більше дізнаюся про пана Волочая, тим більше починаю його поважати. Дякую Віталій за твою позицію у всіх аспектах розвитку індустрії.

  P.S. Почав дивитися дотку тільки завдяки тобі, емоції під час коментування ігор наших команд на великих турнірах просто неможливо описати, ніби сам на місці подій і одночасно все переживаєш! Чекаємо ТІ5)

 • Ggen

  ставлю на японського меха