PlayUA запрошує на чарівний концерт Cantabile Orchestra

vyI0nH5c_jQ

Тема магії іде пліч-о-пліч з ігровою індустрією вже десятки років. І весь цей час ігри удосконалюються, стають складнішими, яскравішими та технологічнішими з однією метою: ще глибше занурити гравця у свій світ.

Музика посідає місце одного з найяскравіших виразових засобів у іграх, на рівних з картинкою та сюжетом. Часто вона стає одним з основних елементів тонкої матерії атмосфери гри.

Симфонічний оркестр Cantabile Orchestra та портал справжнього ігрового духу PlayUA запрошують відчути весь драматизм, надреальність, таємничість та містицизм найкращих ігрових саундтреків на концерті, присвяченому магічним ролівкам.

У цей вечір для вас прозвучить музика з ігор:
The Witcher 3, Pillars of Eternity, Dark Souls, Dragon Age, Legend of Grimrock, Divinity: Original Sin, Torchlight, Diablo 3, IceWind Dale, Neverwinter Nights, Baldur’s Gate, Bastion, Arcanum, The Gothic, GuildWars 2, World of Warcraft, Final Fantasy, The Legend of Zelda, Chrono Trigger, Ever Quest 2, The Elder Scrolls та інші.

Вперше в історії ігрових концертів в Україні музика поєднається із захопливим візуальним та світловим шоу! Цього разу відеосупровід буде транслюватись одразу на трьох великих екранах, а затишно розміститись можна, окрім традиційних місць у партері, на комфортних диванчиках.

Ще одна новинка цього сезону — вперше у концертах серії “Музика Віртуальних Світів” будуть задіяні видатні українські косплеєри!

Приходьте та відчуйте все особисто, обіцяємо 100% ефект занурення! Ціна квитків: 100-180 грн. Поспішайте купити квитки! З 11 вересня ціна на всі місця зросте на 20 грн.!

Грандіозний проект “Музика віртуальних світів. Розділ ІV: Сила магії” відбудеться 27 вересня у Львові, о 18:00 у Event Hall KIHO (пр. Чорновола, 2).

Квитки можна замовити за цим посиланням.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Yuriy Burda

  Ви одну дрібничку забули. Написати, в якому місті концерт. Судячи з адреси, Львів?
  А концерти Cantabile Orchestra це круто, усім раджу хоч раз сходити

 • Коля Левицький

  Незнаєте, за годину до початку дійства, ще можна будекупити квитки?

  • Можна буде. Але це будуть найкрайніші місця, якщо будуть взагалі. На крайні концерти минулого сезону було не пропхатися.

   • Не раджу купувати квитки “впритул” до концерту!
    – минулого разу в Києві зайняв місце Олекси в першому ряді і він, бідолашний, гасав до сцени з другого ряду! ;)

 • Угу, ну круто, а для києва ціни як завжди на 100-200 грн більше будуть… та і місць вже вільних не буде…

  • Сергей

   Не зовсім зрозуміло – чому місць не буде, якщо київський концерт ще навіть не поступив у продаж квитків?

   • Ще не поступив, а ми вже місця позаймали і гріємо…