Побічні місії в Assassin’s Creed: Syndicate впливатимуть на сюжет

assassins-creed-syndicate-debut-trailer-01

Коли мова йде про побічні завдання, ігри серії Assassin’s Creed завжди славились великою кількістю подібного контенту. Але кількість — не означає якість. Різноманітність місій, яка є чи не найважливішим фактором у цій справі, страждала, адже у більшості випадках все зводилось до банальних «піди принеси, піди вбий, піди підслухай, а потім вбий». Така скупість ігрових дизайнерів кидала виклик навіть справжнім перфекціоністам, які проходили ці завдання через силу, аби досягти такої бажаної позначки — 100 % проходження.

Утім, у випадку з новою Assassin’s Creed: Syndicate, розробники обіцяють особливо попрацювати над цим. В інтерв’ю журналу Official Xbox Magazine, творчий директор Ubisoft Quebec Марк-Алексіс Коте (Marc-Alexis Côté), зазначив:

Ми ніколи не соромилися робити багато побічних завдань. Настав час їх осучаснити. В Assassin’s Creed: Syndicate ми хочемо зробити так, щоб ви відчували, що кожна пройдена вторинна місія приносить вам щось корисне. Тепер все, що ви робите, буде певним чином впливати на сюжет.

Чи будуть вони різноманітними? Побачимо після релізу. Наразі він запланований на 23 жовтня для Xbox One та PS4. ПК-гравці, нагадаємо, отримають гру трохи пізніше.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →