Подробиці доповнення для Middle-earth: Shadow of Mordor

detail

Студія Monolith Productions повідомила перші подробиці нового доповнення для минулорічної фентезі-пригоди Middle-earth: Shadow of Mordor. Доповнення носить назву The Bright Lord. Воно дозволить відчути себе у шкурі ельфа Келебрімбора. Так, це той самий персонаж, який вселявся в тіло протаґоніста гри.

Події DLC відбуватимуться за сотні років до історії Middle-earth: Shadow of Mordor. Келебрімбор — він же творець трьох ельфійських Перснів Всевладдя — цього разу матиме фізичну подобу. Протистоятиме він все тому ж зловісному Саурону і його поплічникам, які будуть сильніші і кращі, порівняно з оригіналом. Хоча механіка гри за Келебрімбора залишиться подібною до тої, якою вона була у грі за Таліона, цей персонаж все ж матиме щось особливе. Ельф використовуватиме силу свого персня в бою, борючись із ворогами, а також зможе ставати невидимим, подібно до Більбо з “Гобіта”. Місце дії — все та ж долина Удун, проте, за словами розробників, місцина ця виглядатиме геть інакше.

Кампанія складатиметься із 10 новий місій. Гра поповниться новим ігровим режимом, а також елітною армією орків. А для тих, хто пройде низку випробувань, передбачений ще один сюрприз — вони зможуть повністю використовувати скін Келебрімбора для проходження оригінальної гри.

Дату виходу The Bright Lord розробники наразі не називають.

Читайте також

Некросфінкси та лазери з очей — у новому DLC для Total War: Warhammer 2

Огляд Middle-earth: Shadow of War

Middle-earth: Shadow of War

DLC до Nier: Automata — нове слово у битвах з босами

Анонсовано сезонну перепустку для Steep

Ubisoft обіцяє не випускати необхідні для повного занурення DLC

Дата виходу нищівного Cities: Skylines — Natural Disasters

Нове доповнення для GTA Online в стилі безсмертної Trackmania

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition може з’явитися вже в серпні

 • Yura

  Поки не брав сезонної перепустки. Поки вийдуть всі доповнення, і знижка 75% приспіє

 • Xilandro

  Толкін перевернувся в могилі.

  • Власне, ні. Про невдалу спробу Келебрімбора використовувати Персні заради доброї мети та пробувати боротися з Сауроном “його ж методами” йдеться в “The Letters of J. R. R. Tolkien”. Це фактично канон. Хоч того й не було в Сильмариліоні.

 • Interzeroid

  З’явилася чутка, що гру портують на Steam OS

Популярне