Подробиці найбільшого патчу для Dragon Age: Inquisition

Над розробкою Dragon Age: Inquisition не перестають клопотатися навіть після кількох місяців від релізу, і це, безумовно, тішить. П’ятий патч (або оновлення) стане наймасштабнішим з усіх, що вийшли раніше. Щонайважливіше, він покликаний не лише виправити існуючі помилки, а й додати новий контент і кілька нових можливостей.

Одне з найбільших нововведень п’ятого патчу — новий магазин Black Emporium, в якому працює безсмертний продавець. Тут можна буде придбати різноманітні артефакти, зброю, аксесуари та нові схеми і матеріали. До цього старий продавець “Чорного ринку” може запропонувати вам змінити свій зовнішній вигляд і голос в дзеркалі перетворення.

У підвалі Скайфолду з’явиться сховище для партій. У ньому гравця зможуть складати зайві припаси, вивільнюючи місце серед інвертарю.

П’ятий патч додасть можливість змінювати розмір субтитрів і налаштовувати якість шейдерів. Власники копій гри для PC отримають на додачу автоприцілювання.

На бета-тестування оновлення можна записатися через свій Keep.

Читайте також

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Grand Theft Auto IV отримала новий патч вперше за 6 років

Новинки від Blizzard на gamescom 2016

Подробиці та приблизна дата виходу рейтингового режиму Overwatch

Прев’ю оновлення 0.42 у Survarium (+розіграш)

Континентальні турніри в черговому оновленні Football Tactics

Heroes of the Storm отримує нову ігрову мапу

Безкоштовне DLC та купа дрібних виправлень для Bombshell

  • NGxWinGeR

    Ха, це ми і в Dragon Age 2 вже проходили)) Хоча жалітися сенсу немає, особливо якщо додадуть хоча б декілька крутих унікальних екземплярів кожного типу зброї та обладунків. Щоправда я вже майже 100 годин награв і завершую проходження (поки що правда тільки 5 з 10 драконів винищив, а це найцікавіше в грі), та вдруге вже не буду гратися – набридає якось безмежно тупими MMO подібними побічними квестами. Це дуже гарна гра, проте чогось їй не вистачає, щоб зачарувати так, як вдавалося Dragon Age: Origins. І це вже ніякими патчами не виправити.

Популярне