Трохи подробиць сюжетного режиму The Long Dark

StoryModeTeaserNews1140_2-1140x320

Навесні наступного року власники The Long Dark зможуть насолодитись сюжетним режимом, саме тоді гра вийде зі Steam Early Access. На момент запуску у The Long Dark входитиме перший епізод сюжетного режиму та Sandbox Mode. За попередньою інформацією перший епізод зозрахований на 10-12 годин ігроладу і виходитиме частинами. Розробники зазначили, що нинішня ціна не є остаточною, і збільшиться для тих, хто захоче її придбати після виходу сюжету.

Про сам сюжет

Історія складатиметься з двох сюжетних ліній що переплітатимуться між собою, їх героями стануть пілот Вілл Маккензі (Will Mackenzie) та лікар Астрід Ґрінвуд (Astrid Greenwood). Загалом, сюжетний режим буде побудований на основах Sandbox-режиму, що й не дивно, втім, розробники обіцяють кілька нових фіч та на чверть збільшену ігрову мапу, у порівнянні із пісочницею.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • jaguar_arx

    Ага. Оце іще один довгобуд з Дочасного доступу :) Визначення “перший епізод … виходитиме частинами” взагалі радує :) Це типу як? Протягом року вони будуть випускати частини “Епізод 1. Глава 1.”, “Епізод 2. Глава 2.” і т.д.? Це прогрес, я вважаю, порівняно з винаходом Telltale :) Якщо вони ще і за кожну главу будуть по 5-10 баксів брати, то взагалі капєц круті хлопці :)

  • Brian Rowley

    Надіюсь, тому хто придбав її в Early Access, не потрібно буде доплачувати за кожен епізод.

  • Maxim Kirilyuk

    “Розробники зазначили, що нинішня ціна не є остаточною, і збільшиться для тих, хто захоче її придбати після виходу сюжету.” от же хитрі, ну подивимось що в них вийде, чи коштуватиме їх продукт такого фінансового ходу :-)