Подробиці та приблизна дата виходу рейтингового режиму Overwatch

Overwatch-Banner (1)

Компанія Blizzard врешті оголосила приблизну дату виходу рейтингового режиму для мережевої стрілянки Overwatch.  Так, починаючи з кінця червня довгоочікуваний режим, що входив до бета-версії та не зарелізився разом зі всією грою, стане доступним після установки чергового патчу.

На даний момент вже відомо, що змагання триватиме два з половиною місяці, а перерва між сезонами сягатиме максимум двох тижнів. За участь в рейтингових іграх гравці отримуватимуть унікальні іконки, спреї та, звісно ж, рідкісну золоту зброю.

Головною причиною наскільки великою затримки, Blizzard називають погані результати бета-тестування і бажання допрацювати режим як належить.

І, поки в західному світі, вся вищесказана інформація знаходиться на рівні напівпідтверджених чуток, офіційне представництво каліфорнійців у Південній Кореї вже оприлюднило додаткову інформацію. Так, вже відомо, що перший рейтинговий сезон закінчиться 19-го серпня, ранги гравців розподілятимуться від 1 до 100, а унікальну золоту зброю можна буде придбати за 300 спеціальних рейтингових балів.

Ось так виглядатиме сама золота зброя.

 


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →