Подробиці української We Are the Dwarves!

Zero_Cavern

Розробники з української студії Whale Rock Games запустили офіційний сайт гри We Are the Dwarves!, на якому можна дізнатись нові подробиці гри. Ми дізнались дещо нове про сюжет, персонажів та ігролад.

Світ у We Are the Dwarves! побудований таким чином, що весь простір космосу заповнений каменем, а життя існує лише у величезних печерах, у яких життя освітлюють так звані кам’яні Зірки, які здатні змінювати фізичні закони. Навколо таких Зірок свої королівства побудували Гном’ячі клани.

Сюжет гри розповідає про те, як один корабель гномів вирушає у самий центр кам’яного всесвіту, щоб знайти нові джерела енергії. Проте в результаті аварії команда зазнає невдачі. Після страшної катастрофи, єдині хто вижив — троє астронавтів — опиняються у віддаленому куточку світу, де їх чекають пригоди і небезпеки.

We_Are_the_Dwarves_Intro_cinematic.mp4

Керування одразу трьома персонажами не стане надто складним завданням для гравця. Зручне керування дозволяє легко перемикатися між персонажами або контролювати весь загін цілком, даючи не тільки індивідуальні, але і групові команди. А режим активної паузи допоможе зібратися з думками і виправити ситуацію.

За словами розробників, кожен із трьох персонажів гри мають унікальний ряд здібностей і стилів. Найкращого результату допоможе досягти комбінування різних умінь. Дії, які виконуватимуть наші герої можна зробити послідовними.

Хоча локації будуть заповнені небезпечними для життя факторами, світ гри можна і треба використовувати собі на користь. У цьому вам чудово допоможе розвідка, яка покаже найбільш вразливі позиції противника. Проте під час розвідки не слід забувати про акуратність і тишу, інакше вороги вас помітять.

artwork.we-are-the-dwarves.1920x1080.2015-01-23.5

З детальнішою інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті проекту. Зовсім скоро хлопці з Whale Rock Games опублікують там нові подробиці та напрацювання у розробці We Are the Dwarves!.

Читайте також

Путівник україномовними іграми Steam

Огляд We Are The Dwarves

We Are The Dwarves полегшала на вимогу гравців

Відбувся реліз We Are The Dwarves

Дата релізу та ціна української We Are The Dwarves!

Ґеймплейний трейлер української We Are The Dwarves!

Інтерв’ю з керівником розробки We Are The Dwarves

Українська гра We Are the Dwarves вже у Steam

 • jaguar_arx

  Сюжет нагадує сюжет старенької гри Lost vikings від Блізардів, коли вони ще називались Silicon & Synapse.

 • Чому сайт гри не має україномовної версії гри? Що за лайно постійне? Я українець і українські ігри хочу бачити, читати і слухати українською!!!!!)

  • Ggen

   певно керівництво вирішило, що витрачати час та гроші на українізацію сайту не варто, або вбачають потенційного покупця саме в російському геймері, хоча шкода звісно

  • Андрій Пенцак

   Я тебе розумію, друже, але українські ігри загалом роблять зрусифіковані українці у кооперації з українськими росіянами. Тому таке постіне лайно. Українські україномовні ігри будуть в тому випадку, коли а) буде відповідний ринок або б) затяті україномовні почнуть клепати ігри.

  • Pavel Nechay

   сурварім зміг зробити укр мову, прайм ворлд зміг зробити укр мову(хоча студія російська), валв змогли зробити українську мову, шерлок холмс зміг зробити укр мову а “українська” гавногра не змогла

   • За що із перечисленого, як ти думаєш, принципово україномовні заплатили в достатній мірі, щоб хоча б компенсувати витрачені на українізацію зусилля?

    Valve не робили українську мову, а лише надали їй підтримку. А переклад українською в іграх Valve роблять люди, які просто не мають часу скиглити в інтернетах про те, що про них хтось там не піклується, а дбають про себе і свою мову самостійно.

    Розробник не зобов’язаний додавати ту чи іншу локалізацію особливо, якщо йдеться про неплатоспроможну аудиторію. Українська — неплатоспроможна.

    • Pavel Nechay

     Sins of a dark age працюють над укр мовою БЕЗКОШТОВНО і самі) ну просто не логічно українська гра говорити коли її рблять росіяни

    • Pavel Nechay

     + в тому , що українці не платоспроможні купувати їхні ігри вині самі розробники. якби для українців зробили ціни такіж як для росіян було би справедливо і ігри би купував кожин 3. правильно гта 4 – україна 20 доларів ( росія 5) кс го україна 10 доларів (росія 5.50 чи 6), і так зі всіма іграми як мінімум ціни в 1.5 рази нижчі ніж в україні хоча росія набагто багатіша ніж україна

   • От, курва, припекло мені. 5 років тому в Україні не було цікавих українських ігрових порталів. І мені це не подобалося. Але я на жодному з російських-українських порталів не скаржився на це. Я знайшов кльових хлопців, які без досвіду, розуміння і вміння просто почали робити свій український-український портал. І я вирішив, що можу їм допомагати в міру своїх сил, розуму, вільного часу тощо. І мене страшенно бісять гівнопатріоти, що тільки сикглити і можуть.

   • І ще. От такі як ти, хочуть всюди все українською. Але ні гривнею, ні добрим словом не підтримують українське. Ну, наприклад, ми дублювали короткометражку українською (більшість тих, хто це робили, в побуті російськомовні люди) абсолютно безкоштовно. Але отакі, як ти, не бачать цього, вони бачать лише російськомовний сайт української студії розробки ігор. І ви, інфузорії, лише на це здатні реагувати.

    • Nyobir

     Вічно можна споглядати 3 речі: як тече вода, як працюють інші, і як горить пердак в Сновиди)

 • Сірий

  Може “катастрофи” і “астронавтів”?)

Популярне