Подробиці української We Are the Dwarves!

Zero_Cavern

Розробники з української студії Whale Rock Games запустили офіційний сайт гри We Are the Dwarves!, на якому можна дізнатись нові подробиці гри. Ми дізнались дещо нове про сюжет, персонажів та ігролад.

Світ у We Are the Dwarves! побудований таким чином, що весь простір космосу заповнений каменем, а життя існує лише у величезних печерах, у яких життя освітлюють так звані кам’яні Зірки, які здатні змінювати фізичні закони. Навколо таких Зірок свої королівства побудували Гном’ячі клани.

Сюжет гри розповідає про те, як один корабель гномів вирушає у самий центр кам’яного всесвіту, щоб знайти нові джерела енергії. Проте в результаті аварії команда зазнає невдачі. Після страшної катастрофи, єдині хто вижив — троє астронавтів — опиняються у віддаленому куточку світу, де їх чекають пригоди і небезпеки.

We_Are_the_Dwarves_Intro_cinematic.mp4

Керування одразу трьома персонажами не стане надто складним завданням для гравця. Зручне керування дозволяє легко перемикатися між персонажами або контролювати весь загін цілком, даючи не тільки індивідуальні, але і групові команди. А режим активної паузи допоможе зібратися з думками і виправити ситуацію.

За словами розробників, кожен із трьох персонажів гри мають унікальний ряд здібностей і стилів. Найкращого результату допоможе досягти комбінування різних умінь. Дії, які виконуватимуть наші герої можна зробити послідовними.

Хоча локації будуть заповнені небезпечними для життя факторами, світ гри можна і треба використовувати собі на користь. У цьому вам чудово допоможе розвідка, яка покаже найбільш вразливі позиції противника. Проте під час розвідки не слід забувати про акуратність і тишу, інакше вороги вас помітять.

artwork.we-are-the-dwarves.1920x1080.2015-01-23.5

З детальнішою інформацією можна ознайомитись на офіційному сайті проекту. Зовсім скоро хлопці з Whale Rock Games опублікують там нові подробиці та напрацювання у розробці We Are the Dwarves!.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • jaguar_arx

  Сюжет нагадує сюжет старенької гри Lost vikings від Блізардів, коли вони ще називались Silicon & Synapse.

 • Чому сайт гри не має україномовної версії гри? Що за лайно постійне? Я українець і українські ігри хочу бачити, читати і слухати українською!!!!!)

  • Ggen

   певно керівництво вирішило, що витрачати час та гроші на українізацію сайту не варто, або вбачають потенційного покупця саме в російському геймері, хоча шкода звісно

  • Андрій Пенцак

   Я тебе розумію, друже, але українські ігри загалом роблять зрусифіковані українці у кооперації з українськими росіянами. Тому таке постіне лайно. Українські україномовні ігри будуть в тому випадку, коли а) буде відповідний ринок або б) затяті україномовні почнуть клепати ігри.

  • Pavel Nechay

   сурварім зміг зробити укр мову, прайм ворлд зміг зробити укр мову(хоча студія російська), валв змогли зробити українську мову, шерлок холмс зміг зробити укр мову а “українська” гавногра не змогла

   • За що із перечисленого, як ти думаєш, принципово україномовні заплатили в достатній мірі, щоб хоча б компенсувати витрачені на українізацію зусилля?

    Valve не робили українську мову, а лише надали їй підтримку. А переклад українською в іграх Valve роблять люди, які просто не мають часу скиглити в інтернетах про те, що про них хтось там не піклується, а дбають про себе і свою мову самостійно.

    Розробник не зобов’язаний додавати ту чи іншу локалізацію особливо, якщо йдеться про неплатоспроможну аудиторію. Українська — неплатоспроможна.

    • Pavel Nechay

     Sins of a dark age працюють над укр мовою БЕЗКОШТОВНО і самі) ну просто не логічно українська гра говорити коли її рблять росіяни

    • Pavel Nechay

     + в тому , що українці не платоспроможні купувати їхні ігри вині самі розробники. якби для українців зробили ціни такіж як для росіян було би справедливо і ігри би купував кожин 3. правильно гта 4 – україна 20 доларів ( росія 5) кс го україна 10 доларів (росія 5.50 чи 6), і так зі всіма іграми як мінімум ціни в 1.5 рази нижчі ніж в україні хоча росія набагто багатіша ніж україна

   • От, курва, припекло мені. 5 років тому в Україні не було цікавих українських ігрових порталів. І мені це не подобалося. Але я на жодному з російських-українських порталів не скаржився на це. Я знайшов кльових хлопців, які без досвіду, розуміння і вміння просто почали робити свій український-український портал. І я вирішив, що можу їм допомагати в міру своїх сил, розуму, вільного часу тощо. І мене страшенно бісять гівнопатріоти, що тільки сикглити і можуть.

   • І ще. От такі як ти, хочуть всюди все українською. Але ні гривнею, ні добрим словом не підтримують українське. Ну, наприклад, ми дублювали короткометражку українською (більшість тих, хто це робили, в побуті російськомовні люди) абсолютно безкоштовно. Але отакі, як ти, не бачать цього, вони бачать лише російськомовний сайт української студії розробки ігор. І ви, інфузорії, лише на це здатні реагувати.

    • Nyobir

     Вічно можна споглядати 3 речі: як тече вода, як працюють інші, і як горить пердак в Сновиди)

 • Сірий

  Може “катастрофи” і “астронавтів”?)