Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

18 квітня команда Lesser Evil Games, в якій працюють і українські розробники, запустила на Kickstarter проект “The Executioner” – криваву історію про Теодора Ґріма, людину, яка володіє рідкісним даром бачити правду, і якій у спадок дістається невдячна робота королівського ката.

Ви любите похмурі RPG, що змушують замислитися над людськими вчинками? Ті, в яких дуже важко бути героєм… Та що там, і людиною залишатися непросто. “The Executioner” — саме така гра.

Ігролад забавки ділиться на три складові:

  • симулятор катувальної камери. Протистояння з жертвою: вам потрібно отримати зізнання за час, що залишився до страти. Якщо перестаратися з методами переконання, то жертва помре або збожеволіє, якщо не докласти достатньо зусиль — ви викличете гнів натовпу і Короля.
  • текстовий квест у жанрі детектив. Разом з головним героєм ви намагаєтесь постфактум розібратися в злочинах своїх жертв, щоб віднайти душевну рівновагу.
  • бій зі сильнішим супротивником. У процесі розплутування численних інтриг кат неодмінно зіткнеться з людьми, які не бажають ділитися своїми брудними секретами. На вашому боці – величезна сила Теодора Ґріма, особливе сприйняття і особливі катівські прийоми.

Та найголовніше в “The Executioner” — це психологічна складова. На що ви здатні, аби залишитися живим? Як змінюється сприйняття людини, чиє життя складається з щоденного рутинного насильства? І що буде з королівством, яке знаходиться на межі революції, якщо королівський кат відмовиться виконувати свою брудну роботу?

Випробувати свою людяність ми зможемо у кінці осені 2017-го року. Варто відзначити, що розробники також планують потішити гравців українською локалізацією.

Читайте також

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Стрім Divinity: Original Sin 2 | ЗАПИС

Обираємо рольову гру року | PUGA 2016

«Готика» у майбутньому: ігролад фантастичної ELEX

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Ромеро та Кармак призупинили грошозбір на Kickstarter

Творці DOOM анонсували олдскульний шутер від першої особи

Популярне