Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

18 квітня команда Lesser Evil Games, в якій працюють і українські розробники, запустила на Kickstarter проект “The Executioner” – криваву історію про Теодора Ґріма, людину, яка володіє рідкісним даром бачити правду, і якій у спадок дістається невдячна робота королівського ката.

Ви любите похмурі RPG, що змушують замислитися над людськими вчинками? Ті, в яких дуже важко бути героєм… Та що там, і людиною залишатися непросто. “The Executioner” — саме така гра.

Ігролад забавки ділиться на три складові:

 • симулятор катувальної камери. Протистояння з жертвою: вам потрібно отримати зізнання за час, що залишився до страти. Якщо перестаратися з методами переконання, то жертва помре або збожеволіє, якщо не докласти достатньо зусиль — ви викличете гнів натовпу і Короля.
 • текстовий квест у жанрі детектив. Разом з головним героєм ви намагаєтесь постфактум розібратися в злочинах своїх жертв, щоб віднайти душевну рівновагу.
 • бій зі сильнішим супротивником. У процесі розплутування численних інтриг кат неодмінно зіткнеться з людьми, які не бажають ділитися своїми брудними секретами. На вашому боці – величезна сила Теодора Ґріма, особливе сприйняття і особливі катівські прийоми.

Та найголовніше в “The Executioner” — це психологічна складова. На що ви здатні, аби залишитися живим? Як змінюється сприйняття людини, чиє життя складається з щоденного рутинного насильства? І що буде з королівством, яке знаходиться на межі революції, якщо королівський кат відмовиться виконувати свою брудну роботу?

Випробувати свою людяність ми зможемо у кінці осені 2017-го року. Варто відзначити, що розробники також планують потішити гравців українською локалізацією.

Читайте також

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Стрім Divinity: Original Sin 2 | ЗАПИС

Обираємо рольову гру року | PUGA 2016

«Готика» у майбутньому: ігролад фантастичної ELEX

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Ромеро та Кармак призупинили грошозбір на Kickstarter

Творці DOOM анонсували олдскульний шутер від першої особи

 • Taras

  а де згадка про укр. локалізацію?
  бо із сторінки кікстартера
  Supported Languages: English + Russian + Stretch Goals
  про українську нічого

  • Володимир TooL Вітовський

   Є тестовий скрін з українськими словами, який показує, що переклад — це лише справа бажання та часу.

Популярне