Повернути гроші за Batman: Arkham Knight можна до кінця року

2559786-bak_sshot048+(2)

Повторно запустивши ПК-версію Batman: Arkham Knight у продаж, компанія Warner Bros. знову зіткнулась зі шквалом критики з боку гравців. Як показали відгуки гравців, гра досі перебуває в поганому стані, що заважає комфортному гранню. Побачивши цю ситуацію, видавець вирішив запропонувати повернення коштів за гру — незалежно від того, як багато часу ви у ній провели.

Ось що зазначив представник компанії:

Нам дуже шкода, що багато хто з наших клієнтів залишаються незадоволені ПК-версією Batman: Arkham Knight. Ми наполегливо працювали, щоб довести гру до рівня, який ви заслуговуєте, але розуміємо, що у багатьох з вас все ще виникають проблеми.

Повернути свої кошти за гру дозволяють до кінця цього року, себто до 31 грудня 2015 року 23:59:59. Разом з грою можна повернути кошти за сезонну перепустку.

Утім, це не значить, що розробники припинили роботу над лагодженням ПК-версії. За словами Warner Bros., вони продовжують виправляти баґи та несправності.

Виходить, навіть ті ґеймери, які досі не пройшли гру, спокійно можуть зробити це до кінця року, а потім повернути кошти. Якщо все буде так, як видавець і пояснив, їм лишається уповати на чесність гравців.

Читайте також

Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Ліга Справедливості / Justice League (2017)

Огляд фільму “Воно”

Воно / It (2017)

Огляд фільму “Дюнкерк”

Огляд фільму “Диво-жінка”

Огляд фільму “Король Артур: Легенда меча”

Анонс LEGO Marvel Super Heroes 2

Огляд фільму “Конг: Острів Черепа”

Відеоогляд мультфільму «LEGO Фільм: Бетмен»

 • ну WB просто молодці. Такий піар гри був, а на ПК багато людей не можуть грати у Бетса. Або у WB совість є, що вони дозволяють кошти за гру повернути, або продажі на консолях принесли їм непоганий прибуток.

  • Oleh Kulikov

   Що заважає наявності обох ознак?

   • PaShKoMeTR

    як би совість була, вони б не дозволили 12ти папуасам портувати велитеньцьку гру. з велики наворотами графічними. то ж казати про совість видавців – це брехати самому собі

 • Aleks Moon

  Що? До 31 грудня 2014 року ? )) хахахах Ворнери в +

  • Помилку виправлено.

 • ХОРОБРЕ СЕРЦЕ

  А я не збираюсь повертати її назад вірю що гра ще нормально запрацює-)

  • PaShKoMeTR

   дурень думкою багатіє))))

   • ХОРОБРЕ СЕРЦЕ

    ну от до чого ти це сказав? Кажу як є засирати всі вміють, а зрозуміти не кожен може-)

    • PaShKoMeTR

     а що тут РОЗУМІТИ? ти якусь формулу усього всесвіту написав? ти написав дурницю, я тобі відповів)))) моє ІМХО таке, що гра ще довго буде неграбельною. краще б повернув грощі, і потім за знижкою повернув, а не спонсорував би нахабних видавців. хоча грощі твої, вирішувати теж тобі.

     • ХОРОБРЕ СЕРЦЕ

      так формулу написав, і вона нормально йде треба тобі просто зіграт и ,а тоді щось казати) Я не спонсорую їх це моя лише думка-)

 • Мені цікаво як буде виконаний механізм повернення коштів? Якщо у Стімі чітко зазначено при яких обставинах Стім гарантує повернення коштів…

  • Всі запити на повернення грошей у стім підтверджуються вручну.

   • І до чого це? У Стімі вказано при яких обставинах вони повертають кошти, а тут пропонують повернення якщо навіть грали декілька неділь…

  • PaShKoMeTR

   ти читати вмієш? а після того як прочитав – ще й подумати? ні, це важко? ну добре, допоможу тобі:

   коли ти пишеш в підтримку і просиш повернути гру, то там вже ЗНАЮТЬ, що саме за цю гру віддавати кошти будь кому до 31 грудня. отже вони беруть і повертають кошти. вуаля.

  • PaShKoMeTR

   якщо коротко: то для Ватмана діє спеціальна пропозиція. але повернення проходить так само, як і з іншими іграми

 • NGxWinGeR

  А мені от все-таки цікаво, від чого залежить стабільність і продуктивність гри, адже у мене вона нормально працювала з моменту першого релізу, хоча дещо фрізи були під час перегонів на бетмобілі на максимальних налаштуваннях (з покращеним димом від nvidia). Зараз же граю і отримую задоволення без проблем з продуктивністю при 1920х1080 з високими налаштуваннями, але текстури на Нормально стоять і вимкнений покращений дим. Це на такому ПК: core i5 2500K 4.2 GHz, 12 GB RAM, GTX 780 3GB, SSD 256 GB, Windows 10 64bit, останній драйвер для відеокарти.
  Найцікавіше те, що безліч скарг в steam від гравців з навіть більш потужними ПК, де є core i5i7 останніх поколінь та gtx 980TITANSLI та карти AMD. Що ж тут таки винне – проблеми з кодом гри або криві руки власників таких систем…

  • PaShKoMeTR

   те, що в тебе усьо ОК, не значить, що з кодом все ОК. до того ж, не всі мають 12 гіг ОЗУ. бляха, та навіщо 12 гіг ОЗУ?? при той графіці, що ми бачимо в бетмені, і 8 буде аж за край. тож якби ти грав на бляшанці погірше, я б на тебе подивився.
   до того ж, якщо код в грі кривий, то вона, тобто гра починає з усім на світі конфліктувати, то антивір не подобається, то якийсь фоновий інтернет загрузчик висить у треї гру кладе на лопатки…

  • ХОРОБРЕ СЕРЦЕ

   Проблема не оперативці а у відеопам’яті складається враження що треба відяху на 8 гб і тоді можна доставити нормально текстури-) Гта 5 краще зроблено хотя там світ великий, але також викрутити на ультра бракує відеопамяті хоче 8 гб це також не нормально. А що до вінди 10 то вони замудрували 12-16 гб щоб нормально грати

Популярне