Праведний паладін — новий клас у Neverwinter Online

З виходом шостого масштабного оновлення “Лють стихій” для екшн-MMORPG Neverwinter шукачам пригод стане доступний восьмий ігровий клас. Назвали його “Праведний паладін”. Енергія, що виходить від цих могутніх воїнів, наповнює союзників силою, а благословення дарують захист і зцілення.

Одягнений в блискучі обладунки, цей персонаж озброєний щитом і мечем, також він є майстром ближнього бою. Окрім цього, “Праведний паладін” наділений магією світла. Завдяки своїм здібностям він стає одним з найцінніших членів загону.

Шукачі пригод знайдуть в особі “Праведного паладіна” надійного союзника. Його навички щодо захисту та лікування стануть в нагоді у битві. Залежно від обставин на полі бою, метою своїх молитов він може вибрати як одного соратника, так і всю групу відразу.

Цей воїн ближнього бою з високими показниками захисту здатний привернути увагу противника на себе, не ризикуючи при цьому впасти мертвим через кілька секунд. Праведний воїн змушує ворога атакувати його, підставляючи під удари свою броню. А спроба її пробити рівносильна спробі відкрити консервну банку голкою. Зібравши побільше ворогів навколо себе, лицар світла обрушує всю свою праведну лють на тих, хто необачно підійшов до нього на відстань удару.

Для тих, кому мало цієї інформації, розробники створили сторінку у своєму блозі, яка присвячена цьому персонажу.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Interzeroid

    Я бачу, розробники цієї гри працюють, не покладаючи рук.
    Шкода, що вони не можутьхочуть додати підтримку ґеймпада.