Прекрасний трейлер платформера Ori and the Blind Forest

Розробники з MoonGameStudios підготували новий чудовий ґеймплейний трейлер неймовірно красивого платформера Ori and the Blind Forest, який вийде вже зовсім скоро — 11 березня для платформ PC та Xbox One.

У цьому трейлері ми бачимо нещасні пригоди, які трапились з лісовим духом на ім’я Орі. Ця, напочатку безневинна істота, з часом мусить стати сильною, щоб боротися зі злом, яке запанувало в лісі. За словами розробників, усі кадри гри намальовані вручну. Протягом чотирьох років розробки не було скопійовано жодної травинки чи деревця. А розуміючи той факт, що під час проходження відсутні будь-які екрани завантаження, творцям хочеться аплодувати стоячи.

Якщо вас, як і мене, вразив не тільки відеоряд, але й прекрасний музичний супровід, подивіться відео, в якому показують процес його створення.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Ostap Gnatievych

    трейлер неймовірний, уже хочу цю гру)))

  • NGxWinGeR

    Подивився цей трейлер і ще 2 хвилини з демо версії в 60fps – просто неймовірна краса. А головне – 11 березня зовсім поряд. Цей трейлер повністю затьмарив ефект від анонсу Trine 3, хоча це теж одна з улюблених ігрових пригод.
    Остання гра подібного жанру, що мене так захоплювала своєю красою, музикою і атмосферою – Dust: An Elysian Tail. А Ori and the Blind Forest буде ще більш неймовірною сподіваюся.