Прев’ю оновлення 0.42 у Survarium (+розіграш)

surv042previevheader

Компанія Vostok Games повідомляє про запуск на публічному тестовому сервері Survarium оновлення 0.42. Прийняти участь у тестуванні може будь-який зареєстрований не пізніше 27 квітня 2016 року гравець. Тестовий клієнт із версією 0.42a4 доступний за посиланням. Кожен акаунт на тестовому сервері отримає максимальний ранг у всіх угрупувань, 10 мільйонів срібла та по 10 тисяч золота та деталей.

До слова, вже 9 травня у пабліку PlayUA пройде розіграш 25 промо-кодів на  2 тижні преміум-аккаунту, українську символіку та 500 деталей для покращення вашої зброї. Із умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням.

Полювання за артефактом

Із оновленням 0.42 у грі з’явиться знайомий прихильникам мережевих баталій у S.T.A.L.K.E.R режим «Полювання на артефакт», у якому команди змагатимуться за цінний артефакт «Лісове сяйво». Команда, яка першою принесе на свою базу 5 артефактів перемагає, при цьому одночасно на мапі може знаходитись лише один артефакт, місце знаходження якого відоме усім гравцям. Якщо гравець підбирає артефакт, то швидкість його пересування знижується, але при цьому артефакт підвищує його регенерацію.

surv042foresthalo

Нова система реєстрації пошкоджень

Технологія піксель коректної системи реєстрації пошкоджень має знівелювати вплив тікрейту на точність розрахунків реєстрації пошкоджень. Це означає, що гравцеві відтепер не потрібно враховувати жодних факторів, окрім швидкості польоту кулі та руху противника. До цього ж, у разрахунках враховувалась ще і різниця пінгу гравців та сервера, що призводило до десинхронів та непроходження пошкоджень.

Інші зміни

Окрім описаних вище змін, оновлення 0.42 принесе у гру оновлену систему рейтингів, перероблену мапу «Лондон», десятки балансних виправлень та нову снайперську гвинтівку АСВК, яка замінить Barrett M82. Із повним списком змін можна ознайомитись на офіційному сайті гри.

surv042asvkkord

Читайте також

Огляд оновлення 0.50 у Survarium

Survarium PvE

Огляд оновлення 0.46 у Survarium

Огляд оновлення 0.45 у Survarium

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Огляд оновлення 0.44 у Survarium

Посібник з Survarium #08 — тактика бою на “Тараканівському форті”

Фестиваль WEGAME: куди піти, кого побачити?

Новинки від Blizzard на gamescom 2016

  • Rolf_ik

    На свободную игру забили, на форуме банят всех безбожно кто пишет про игру правду, а вы нонстоп про их обновления пишете, не стоят они того

    • Fork off m8

      Вірно кажеш. Однак вони таки українські розробники і краще їх підтримувати. Може з часом таки щось зміниться.

Популярне