Прев’ю The SKIES

The Skies, пост-апокаліптична RPG від студіі Eforb Games, впевнено крокує до стадії бета-тесту, а отже час знову збирати свій рюкзак і вирушати до піднебесся. А по дорозі заодно й поглянути, що ж нового приготували нам розробники. (прев’ю попередньої альфа версії)

Мандруючи оновленим простором The Skies перше, що впадає в очі — це звичайно графіка. Гра зробила помітний стрибок в плані графічної складової і більше не виглядає, мов якийсь обрубок програмного коду, як це було в альфа-версії. Крім того, самі локації стали більш живими. Кімарі тепер не така безжиттєва пустка як було колись, а ферма стала більш живою за рахунок маленьких декорацій та наповнення. В цілому, світ тепер виглядає набагато цікавішим і більш атмосферним. Саме цього мені не вистачало в альфі проекту, і дуже тішить, що розробники виправляють ситуацію. Також була допрацьована ергономіка інтерфейсу, був поліпшений редактор персонажів та були додані інші приємні графічні дрібниці.

В ігроладній складовій теж є зміни, хоча й не так багато, як хотілося б.

Прев'ю The SKIES

В грі з’явилася система крафту, а гротескна таблиця робіт, яку ми спостерігали в альфі нарешті почала працювати. Тепер завдяки системі крафту, ви можете спокійно насолоджуватися запахом смаженої собачатини, позираючи крізь сизий дим вогнища на чудесний захід сонця. Ну а якщо ви не такий пробитий романтик, то можете зробити собі куртку із собачої шкури або рушницю із металобрухту. Також разом із системою ремесел була додана система збору ресурсів.

Отож, поснідавши шашликом із місцевих тузиків та бобиків, ми рушили на північ до місцевої лісозаготівлі. В старій будівлі для лісозаготівельних робіт можна було побачити високий тотем з людськими черепами на вершині. Спочатку можна подумати, що це якесь ритуальне місце, але ні. В The Skies додали систему кланів, а подібні тотеми є позначенням ключових точок — таких собі РvР арен, де представники кланів вирішують, хто з них крутіший. Також від захоплення цих точок залежить контроль території та рейтинг клану. В цілому система стандартна: є рейтингова таблиця, і той хто на її вершині, той все і контролює, вивішує свої стяги в місті та отримує ресурси з території. В цілому ключова ставка в системі кланів зроблена на війну за ресурси та території. В подальшому розробники обіцяють кланові бази — такі собі фортеці, які теж можуть стати об’єктом PvP боїв. Окрім цього, в гру додали змогу створювати групу, тож тепер ви можете збиратися з друзями та разом відкривати для себе простори пост-апокаліптичної пустелі.

Прев'ю The SKIES

Напевно, багато хто задавався питанням, а чи є в грі транспорт? Адже навіть в системі крафту є розділ транспортних засобів, а в ігровому світі можна зустріти каністри с бензином. Крім того, локації у грі величенькі й розвідати все своїм ходом досить-таки проблематично. Так, транспорт у грі передбачений, але в поточній версії гри його поки що немає. Розробники обіцяють додати транспортні засоби впродовж декількох місяців після того, як реліз грі відбудеться в Steam.

В цілому гра зробила дуже помітний розвиток. Була сильно доповнена графічна складова, квести стали цікавішими, а також збільшилась їхня кількість. З’явилося чималого ігрового контенту, а також були закладені перші цеглини кланових воєн. Тому хочеться побажати розробникам працювати у такому ж темпі та успіхів у подальшій розробці гри.

Читайте також

Огляд The Evil Within 2

The Evil Within 2

Огляд Dishonored: Death of the Outsider

Огляд NBA 2K17

Відеоогляд This Is The Police

Огляд This Is The Police

Відеоогляд фільму «Неоновий демон»

Відеоогляд фільму «Мисливці на привидів»

Відеоогляд фільму «До зустрічі з тобою»

 • Vrmndt

  Нема української. Нема оптимізації. Таке враження що нас тримають за бидло яке схаває любий постапок від “наших” хлопців.

  • Rolf_ik

   Для начала игры нужно начать покупать, а потом говорить про укр озвучку. А то привыкли игры с торрентов качать, а потом кричать что мол, а чего нету нашей озвучки. Стыдно, ибо даже те игры которые разрабатывают у нас, продаются хуже всего именно у нас. Так вопрос, если у самих игроков такое отношения, то зачем тратить разрабам кучу времени и средств для этих игроков ?

   • Vrmndt

    Серйозний аргумент до людини у якої 200+ ігор на стім аккаунті. Тим паче – торренти – це слабенька відмазка, як на випуск гамна. Оцінка-відгуки на skies в стімі про це лише ще один раз доводять. Сирий і неграбельний продукт, який би міг вирулити за рахунок спільноти, але розробники на неї насрали. А нащо, власне? Російську додали? Схавають.
    Теж мені великі моралісти. Я звінсо розумію, що ви наслухались Олексу на рахунок голосування гривнею, але варто також включити мізки на рахунок того, що НАТИВНА компанія має дбати про РІДНИЙ ринок дещо більше ніж це зробила Ефорб Геймс. Поляки чомусь як випускали відьмака не забулись за польську мову, хоча починали в той час, коли і в них піраство було ой-йой. А тут раптом не вигідно хлопцям? Ні. Їм насрати. Просто. Тому я й видалив гру після години гри.

    • Rolf_ik

     и сколько же отечественных игр входит в эти 200+ игр на стиме? Которые куплены по 1 копейки за штуку на распродаже

     • Fork off m8

      Лол. Метро (не редкусові, а куплені ще оригінальні, коли не продавались по 2 бакси на акціях), Скетч тейлз, Шерлок і Naval action, а також Балдурс гейт – який уже і озвучку отримав нашенську. На черзі We are the dwarfs, які думаю купити через місяці два. Скільки з названих ігор можна купити за 1 копійку на розпродажі? Перш ніж судити по собі, треба трохи мізки вмикати.
      А щодо Скайз… просто не треба лайно робити і хуї класти на спільноту. От і все.

     • Rolf_ik

      Ну у меня то список по куда более по интересней. Но я не кричу налево и право что, вот нет укр озвучки и все такое. Я когда метро купил что первую что вторую, прошел на русском, редукс версия вышла с укр озвучкой, купил себе ее на ps4 и с удовольствием прошел и не обвиняю никого что не сразу она вышла. Ибо понимаю что в нашей стране тяжко мало того что игру делать, так еще и с нашенской озвучкой

     • Fork off m8

      Вітаю. Тоді ти відносишся до тої аудиторії, яка “схаває” любе лайно, яке вам будуть пхати до рота. Завдяки таким як ти у першу чергу роблять лайно і не роблять локалізації, а вже потім через піратство і торренти. Бо схавають. Заплатять. Задонатять. Куди дінуться хомячки ті?
      Ну і про список читати весело. Сміявсь. Не сумніваюсь, що у тебе прям усе “солідніш”, після висеру про розпродажі за 1 копійку.

     • Rolf_ik

      Больше не вижу смысла общаться с человеком, у которого интеллект на уровне амебы, который опускается до такого уровня, что переходит на личности

     • Fork off m8

      Лол. Злився з потрохами. Удачі. Коли правда очі коле, то краще взагалі не починати балачки.

     • Rolf_ik

      Да лучше слиться, чем быть амебой )))))))

     • Fork off m8

      Ліл. Своїм зливом ти явно не додав пунктів відмінності від інфузорії туфельки. Боюсь що коментуючи далі, опустишся до рівня ще нижчого.

  • Не те воно і рання-альфа. В майбутньому, логічно, що б мали покращити оптимізацію (і не тільки). Різниця за останні пів року, доволі велика. Тут питання в іншому, навіщо таку ранню-альфу показувати усім?

   • Fork off m8

    Якщо якісь просування є це добре. Але те що вони запустили зараз – гамно рідкісне. І цілком згоден що показувати цього не варто було.

Популярне