Про графіку та масштаби Fallout 4

Fallout4Character

З миті анонсу Fallout 4 в ігровій спільноті не зникають розмови про візуальну складову. Багато хто незадоволений тим, що рушій гри не змінився, і графіка не зовсім схожа на некст-джен.

Під час виступу Тода Говарда на E3 його запитали, як вони використовують ресурси PS4 та Xbox One, на що він відповів:

Думаю, що з кожною нашою грою, графіка завжди робить крок уперед. І не тільки графіка, але також використання ресурсів. Те, скільки пам’яті ми можемо задіяти. Якщо ми створюємо світ, який не тільки деталізованіший, але й містить більше динамічних дрібниць, які ми можемо відстежувати і передавати для швидкого завантаження, то можемо домогтися того, що гравці швидше занурюються в нього і вірять в його реальність. Графіка має значення, бо вона знижує недовіру гравців до проекту.

Також Говард прокоментував перехід від монохромної стилістики до яскравішої так:

Поглянувши назад на Fallout 3, в ній було злиття середовища. Це може бути трохи депресивно, якщо ви граєте протягом восьми годин. Але, попри те що Fallout 4 буде яскравішою, місця, куди впали бомби, будуть похмурими та сірими.

Також було сказано кілька слів про масштаби гри:

Я награв у неї десь 400 годин і досі знаходжу щось нове“, — розповів продюсер  Джеф Ґардінер в одному з інтрев’ю.

Fallout 4 — всесвітньо очікувана гра в постапокаліптичному світі від Bethesda Softworks. Це п’ята канонічна частина серії. Буде випущена 10 листопада 2015 для PC, PS4 і Xbox One.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • PaShKoMeTR

  так в них вже готово? от падлюки. так довго не розповідали про гру. чекали Е3, щоб вистрелити

  • Yuriy Burda

   Так це ж прекрасно. Не треба чекати роками, доки проект вийде. Це ще якщо вийде взагалі. А тут анонсували і от вам вже точна дата релізу.

 • Eugene Stahovsky

  Графіка достатньо прикольна та атмосферна і після того відео про різну зброю та будівництво хочу сказати: дякую Bethesda, що чекати так мало. Яб не витремав чекати кілька років

 • САБ

  Досить цікаво) Якщо 400 годин, це не перебільшення)

 • InKviZ

  А мені графіка подобається. Тим більше менше ресурсів комп’ютера буде їсти.

 • Strange SiMoN

  Нічого поганого в графіці я не замітив. Так, вона не гіпер-реалістична, але це їй точно не шкодить.

 • Hedera helix

  Мені сподобалось освітлення. День був схожий на реальний день, у цьому плані. Під час гри у Skyrim у мене жодного разу не виникало відчуття “перебування на відкритій місцевості у сонячну погоду”, на відміну від перегляду трейлерів Фолу. (Зате стільки лагів з тінями я надивилась…) Звичайно, до релізу ще все зміниться. Але картинка була показана приємна.

 • skookum

  #впершевсерії

 • skookum

  Ню-вегас вважається канонічним?

  • Ігор Кузь

   Канонічним по всіх канонах)