Продано понад 100 000 копій The Witness

Минув тиждень, відколи Джонатан Блоу випустив свою The Witness, тож підійшов час підбити деякі підсумки. Попри ціну (за гру треба викласти 40 зеленясиків) та обсяги піратства, продано понад 100 000 копій гри, а загальна сума продажів склала 5 мільйонів доларів.

Джонатан зазначає, що The Witness однаково добре продається як серед шанувальників ПК, так і серед власників PlayStation 4. Також цікаво, що ця головоломка зібрала за тиждень більше, ніж Braid, попередня гра Джонатана Блоу.

Хоча 5 мільйонів доларів — потужна сума, розробник заявив, що вона не окупила бюджету The Witness, яка розроблялася аж сім років.

Тим не менш, здається, з плином часу ми поб’ємо свій рекорд, закріпимося на вершині, що дозволить нам робити кращі ігри у майбутньому — якщо не буде ніякої світової економічної катастрофи“, — заспокоїв сам себе і своїх фанатів пан Блоу.

Свій блоґозапис Блоу закінчив обіцянкою розглянути можливість портування гри на iOS, Android, Xbox One та OS X.

Читайте також

Take-Two анонсували створення видавничого підрозділу Private Division

Private Division Logo

Вітчизняний інді-платформер MARS 2107 потрапив до Steam Greenlight

Українська казуальна стрілянка JASEM — у Steam Greenlight

Відбувся вихід української Mortificatio

Valve закриває Steam Greenlight

Обираємо художнє оформлення року | PUGA 2016

Обираємо пригодницьку гру року | PUGA 2016

Обираємо медитативну гру року | PUGA 2016

 • jaguar_arx

  7 мільйонів доларів не окупили гру? :) Менше треба було на бухло і шльондр витрачати, написав би тоді за півтора роки. а не за сім. От же ж пройдисвіт :)

  • Dmytro92

   Ох пане, ви не знаєте Блоу)

  • Oleh Kulikov

   1. На розробку пішло 8 мільйонів — усе, що він особисто заробив на Braid. Тому 7 таки замало для виходу в нуль )
   2. І так, нижчеподана цитата “не знаєте Блоу” таки доречна — цей дядько такий собі Dr.Dre, один з найбільших перфекціоністів у індустрії (якщо не одноосібно “най”). Фактично останніх 6 років пішло суто на дизайн головоломок і полірування графічного стилю, бо The Witness, показана в 2009-му вже мала готову концепцію та візуал, наближений до теперішнього.

Популярне