PvE режим Fortnite не стане безкоштовним цього року

«Битва з Бурею»  це PvE режим у Fortnite, де гравці повинні протистояти стихії та різним монстрам. Цей режим хотіли зробити безкоштовним, однак, як повідомляють розробники з Epic Games, для цього потрібно трохи більше часу.

Зараз ми працюємо над багатьма функціями, вносимо зміни, а також масштабуємо навантаження на ігрові сервери. Усе це, на нашу думку, необхідно для безкошнтовного доступу до режиму «Битва з Бурею».

Epic Games

Розробники поділилися основними нововведеннями. Перше — це оновлений інтерфейс. Його зроблять більш зрозумілим та органічним. Також додадуть і підказки для нових гравців. Більше деталей пообіцяли надати вже цього тижня.

Друге нововведення — нова система героїв. Її переробили, аби ви могли дати волю своїй фантазії та налаштувати персонажів як вам заманеться. Тепер слотів для героїв буде не три, а цілих шість. Тобто один основний та 5 додаткових, з різними здібностями та рисами характеру.

Epic Games не зазначили точно, коли відкриється безкоштовний доступ до режиму «Битва з Бурею». Однак цього точно не станеться у 2018 році.

Читайте також

У Fortnite з’явиться «Творчий режим»

fortnite creative

Все про магазин Epic Games та гривню у ньому

Fortnite: Дорога до успіху #01

Fortnite

Epic Games збирається запустити альтернативу Steam

Тиждень Playstation на PlayUA

Horizon Zero Dawn

Fortnite i Warframe на Nintendo Switch будуть безкоштовними

Fortnite

Fortnite немає у Google Play, що робити? — Інструкція від PlayUA

Fortnite Android

PlayNews #334 — Kingdom Come: Deliverance, Fortnite, PUBG

Kingdom Come: Deliverance

Популярне