Quantum Break отримає масивний графічний патч на наступному тижні

Quantum-Break-Logo

Quantum Break ще до виходу заслужила звання однієї з найперспективніших забавок 2016-го року. Вже за якісь два тижні гра потрапить на полиці, і будь який власник платформи від Microsoft за кругленьку суму отримає перепустку до приємного марева або найбільшого розчарування. Кілька дистриб’юторів і видань вже змогли поласувати грою, і основні їх захоплення стосуються графіки, як виглядає неймовірно круто. Та, схоже, розробники вирішили виконати програму максимум, і згідно з прев’ю від Angry Centaur Gaming нас чекає нова партія графонію, яку завезуть до гри, ще до безпосереднього релізу.

Інформацію стосовно прийдешнього патчу можна почути починаючи з 4:18 хвилини видива. Також Remedy Entertainment повідомляють про те, що не мають наміру випускати жодних DLC до гри, хоч і мають безліч ідей щодо розширення всесвіту в інший спосіб. Quantum Break зарелізиться для Xbox One та персональних комп’ютерів під управлінням Windows 10.

UPD: відео з оглядом було вилучено з публічного доступу, а Томас Пуха – керівник по зв’язках з громадськістю Remedy Entertainment підтвердив чутки щодо виходу патчу, зазначивши, що в більшій мірі він стосуватиметься не графіки, а виправлення дрібних помилок.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Жека

  написано що автор обмежив доступ до відео :(

  • Oleksandr

   Читайте UPD. :)

 • Жека

  Цікаво, 750 Ti потягне гру? В мінімальних GTX 760 вказано.

  • Jobitronik

   Залишається надіятись на оптимізацію : ((