Рай для ґеймера або чому варто відвідати Інтернет-магазин «Шо»

Останнім часом стає все очевидніше, що із звичайного хобі, яке приносить задоволення, ґеймінг перетворюється на повноцінний (хоч і дещо оригінальний) вид спорту. Звичайно, ніхто не заперечує того, що можна грати лише для власного задоволення у вільний час, але й нехтувати можливістю стати професійним ґеймером теж не варто. Обличчя «тру-гравця» – це його зброя, тобто «залізо» ПК та інше обладнання. Де взяти якісні інноваційні девайси, які можуть суттєво полегшити або ж прикрасити життя ґеймера? Звичайно, можна спробувати знайти їх на просторах Всесвітньої мережі, однак чи варто витрачати дорогоцінний вільний час, якщо все, що треба є в Інтернет-магазині «Шо»?

5 причин побувати в «Шо»: пам’ятка для ґеймера

Комфортний ґеймінг – мрія кожного поціновувача комп’ютерних ігор, саме тому справжні гравці турбуються не лише про «начинку» ПК, але й про оформлення робочого місця, якість звуку та власне здоров’я. Чим саме може зацікавити представників світу ґеймінгу Інтернет-магазин shonada.com?

  1. Акустичне обладнання. Щоб поринути у віртуальну реальність однієї «картинки» на екрані достатньо далеко не завжди – потрібен ще й якісний, насичений та об’ємний звук. «Шо» пропонує увазі споживачів потужні акустичні системи, розумні колонки та інноваційні навушники, які здатні вже з перших хвилин використання розвіяти міф про низьку якість техніки китайського походження.
  2. Віртуальна реальність. Якщо продовжувати тему «позаекранного» світу, уваги варті і різноманітні аксесуари, так чи інакше пов’язані з віртуальним простором – наприклад, шоломи та окуляри ВР, за допомогою яких можна з головою поринути в події, в рамках яких існує персонаж гри.
  3. Ігрові консолі, ґеймпади. Ґеймінг не обов’язково асоціюється з персональним комп’ютером чи ноутбуком – у класичному розумінні він, перш за все, пов’язаний з ігровими приставками. В «Шо» можна знайти популярні моделі консолей та зручні у використанні сучасні ігрові маніпулятори.
  4. Окуляри для ПК. Про здоров’я не варто забувати ніколи – навіть під час віртуальної вирішальної битви. Саме тому, для того щоб зберегти зір, слід користуватися окулярами з спеціальними лінзами, які суттєво знижують навантаження на очі.
  5. Ґеймерські станції та крісла для ґеймінга. Комфорт – завжди понад усе. Тому під час гри зайвим точно не буде зручне крісло з регульованою спинкою та підлокітниками або стіл, адаптований саме під індивідуальні потреби істинних гравців.

Ґеймінг – це своєрідний стиль життя, який потребує самостійного створення сприятливих умов. Впоратися з цим завданням точно допоможе «Шо». На сайті Інтернет-магазину можна знайти купу корисних девайсів та аксесуарів для ґеймінгу. До речі, «Шо» потішить як звичайних ґеймерів, так і авторів летсплеїв, адже в каталозі представлене якісне обладнання для зйомки.

Читайте також

Легендарні американські бомбардувальники стають на крило у World of Warplanes

World of Warplanes

Ґеймінг на всі часи: найкращі ігри для Sony Playstation

PlayStation Classic

У Steam з’явилась можливість передзамовлення Artifact

Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Pagan Online

До подорожчання квитків на Games Gathering 2018 залишилося мало часу

Games Gathering

Підсумки фестивалю Blizzcon 2018

Blizzcon 2018

Опубліковано системні вимоги Battlefield V

Battlefield V

У PUBG можуть з’явитися Джокер та Харлі Квін

PUBG

Популярне