Red Faction: Guerrilla попрощалася з GFWL

Після місяця бета-тестування Red Faction: Guerrilla на Steamworks, хлопці з Nordic Games гордо презентують нам Steam версію своєї гри, яка вийшла ще в 2009-у. Прощання будь-якого продукту з сервісом Game for Whindows Live, особисто для мене, подія завжди радісна. Сервіс від Microsoft ніколи не відзначався особливим комфортом у плані працездатності, сервісної підтримки та і взагалі її конкурентоздатність ніколи не була на рівні.

Прагнення розробників тримати свій продукт живим і працювати над ним навіть 4 роки по релізі — заслуговує овацій. Повний список змін, які отримала гра після переїзду на сервіс Valve, можна прочитати на сторінці гри в Steam. Хотілося б виділити повну підтримку сервісів Steamworks, наявність ігрових карток та досягнень, нові карти для багатокористувацької гри і абсолютно новий режим Behemoth.

Якщо ви якимось чином пропустили Red Faction: Guerrilla, то Steam Edition найкраща нагода ознайомитись. Гра свого часу задала високу планку у деструктивності навколишнього середовища, має класний марсіанський сетинг та непоганий сюжет.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Антон Циб

  Ууу) Круто..вона в мене якраз встановлена, й я навіть трохи тестив цю бету.

 • Вова Собко

  Прикупив. В 2009 вона в мене жахливо працювала…

 • Jobitronik

  Може до кінця року Темний Соус попрощається

  • Теж чекаю, не брав його свого часу тільки через GFWL. А ще більше чекаю на RE5

 • Brian Rowley

  Гарна новина. Теж є в стім-бібліотеці. Оновлюю.

 • Vasyl Kalivoshka

  А GFWL хіба ще досі працював? Думав той сервіс вже мертвий)