Реліз Project CARS знову перенесено

project-cars-a-benchmark-for-next-gen-racers-can-you-tell-which-is-real-project-cars-7eaa64e2-992f-4260-93de-94f514f23144

Компанія-видавець Bandai Namco знову засмутила усіх очікувачів перспективного автосимулятора Project CARS — реліз гри вкотре перенесли. Проте цього разу все не так сумно, адже вихід гри перенесли всього на два тижні — з 20-го березня на 2-е квітня.

Причина такого рішення до неймовірності банальна  — розробникам потрібно доробити гру, щоб не випускати її в сирому вигляді. Ян Белл, голова Slightly Mad Studios, написав:

Перенесення дати релізу гри — не просте рішення для нас. Ми всі знаємо, що фанати з нетерпінням чекають можливості випробувати Project CARS власноруч. Але ми також знаємо, що додатковий час дозволить нам зробити гру, яку заслуговують фанати. Готові вас запевнити — очікування буде коштувати того. Ви зможете самі в цьому переконатися з релізом гри у квітні.

Project CARS вийде 2 квітня для PCPlayStation 4 та Xbox One. Трохи пізніше гра завітає на Wii U.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Project CARS порве всіх інших авто-симуляторних конкурентів, не тому, що є ПК версія, а тому, що розробники на цю гру увалили просто надлюдські зусилля! Маніакально-ретельно впровадили безліч дрібних факторів, котрі впливають на поведінку авто на трасі (якось почитав), як то: аеродинаміка, температура дор.полотна, тиск в колесах є навіть зношуваність деталей!!! Та багато всього, що ще може впливати і впливає на авто.
    Симулятор обіцяє бути неперевершеним!

  • B11zzard

    Ага, читав що фізика машин прораховується 600 разів за секунду. Автосимулятори ніколи не любив, але цей чекаю.