Реліз Syberia 3 перенесли на 2017 рік

Syberia 3 мала потрапити до рук ґеймерів вже 1 грудня цього року, але не так сталося, як гадалося. Вчора Microids оголосили сумну новину – до нового року чекати довгоочікувану забавку не варто. Реліз продовження дилогії Syberia перенесли на перший квартал 2017 року.

Sid-Meiers-Civilization-VI-3

Таке рішення розробники прийняли з огляду на те, що дуже не хочуть засмутити та розчарувати фанатів, а тому хочуть витратити більше часу на допрацювання усіх складових гри.

Елліот Грассіано, віце-президент Microids, запевнив гравців, що відкласти реліз було необхідно, адже ані розробники, ані ґеймери не хочуть після довгих років очікування отримати (чи презентувати) сирий продукт. Вони обіцяють, що зайвий час дозволить їм зробити саме ту подорож, якої всі так очікують.

Бенуа Сокаль, творець та креативний директор саги Syberia, заявив, що за додатковий час вони планують покращити сюжет, додати у гру більше роликів та попрацювати над озвученням забавки.

Рекомендуємо вам запастися терпінням, адже реліз Syberia 3 на Xbox One, PlayStation 4, PC та Mac відбудеться лише у 2017 році.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Михайло

    Щось дуже багато переносів на 2017-й, але краще так, ніж випускати сиру гру.

  • UterSC

    Ну і добре, Сайберія не амє права вийти поганою, хай переносять хоч і на 2018й