Релізний трейлер HD-версії Heroes of Might and Magic III

Сьогодні — день виходу HD-перевидання легендарної стратегічної гри Heroes of Might and Magic III, покращеної версії оригіналу, який вийшов у 1999-му році. Оновлена версія гри має понад 25 тисяч перероблених елементів, редактор мап, підтримку HD-моніторів, мультиплеєр, а також кампанії і сценарії. Подію виходу гри розробники вирішили відзначити, випустивши релізний трейлер.

Бажання розробників і видавців  повторно заробити грошенят відродити класику, слід визнати, не досягло успіху. Багато гравців незадоволені грою. Аргументують вони це тим, що по суті у Might & Magic Heroes III HD Edition не змінилося нічого, окрім графіки. Та навіть покращений рівень графічного виконання більше нашкодив грі, адже залишив її без того самого шарму, за який ми так полюбили оригінал.

Вийшла гра у версіях для РС, iOS та Android.

Читайте також

Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Літні розваги у Heroes of the Storm

Чого очікувати від Need for Speed Payback?

Rebellion анонсовує новий шутер Strange Brigade

Друга річниця Rocket League

Анонс і перші подробиці FIFA 18

Зустрічайте Need for Speed: Payback

  • Guinnes

    Маркетинг налажав. Якби зробили наголос на порт під IOS та Android, а в день релізу сюрпризом додали версію для ПК, то галасу було б значно менше. А так підігріли народ і не змогли задовольнити. Та й нам усім знайомо, що ігри які нас тішили у минулому продовжують тішити доки знаходяться у наших спогадах. Ми давно їх переросли в усіх сенсах.

  • Yuri Koval

    Як на мене, то шарм залишився. Це ті самі Герої, в них те саме, за що ми їх любили. Єдиний мінус – без доповнень AB та SoD голий оригінал нікому не треба. Хоча, я ще не відмовився би від кнопки в місті “Винайняти всю армію”.

  • Wyrax

    Щось не бачу андроїд-версію на гугл-плей

Популярне