Решта гучних анонсів Valve на GDC 2015

На конференції GDC 2015, що досі триває в Сан-Франциско, компанія Valve зробила ще декілька гучних анонсів. Окрім вже згаданого нового рушія Source 2, компанія нарешті назвала термін офіційного старту продажів консолі Steam Machines. Запуск приставки від Valve запланований на листопад цього року. Ґеймпад Steam Controller зарелізиться разом із консоллю. Його офіційна ціна складає 50 доларів.

Листопад взагалі стане дуже продуктивним для компанії. На цей же місяць запланований старт продажів ще одного дивопристрою під назвою Steam Link. За допомогою цієї мікроконсолі можна буде транслювати ігри Steam з комп’ютера або Steam Machines на телевізор. Відбуватиметься все через локальну мережу. Дуже зручна можливість для тих, хто не хоче тягти свого “залізного друга” аж у вітальню, але дуже хоче грати ігри зі своєї бібліотеки на великому екрані. Steam Link також матиме цілком лояльну ціну в $50.

steam-link

Окрім того, компанія коротко повіла про технологію відстежування переміщень, задіяну в пристрої віртуальної реальності Vive. Її офіційна назва — Lighthouse. Як все це працює, довго не пояснювали, але хіба воно нам треба? Головне, що компанія Ґейба пообіцяла не шкодувати цієї технології для всіх зацікавлених виробників залізяк.

Читайте також

STS UA — звіт за 2017

Оголошено переможців голосування «Нагороди Steam 2017»

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Нова гра у всесвіті Portal вийде вже цього місяця

Bridge Constructor Portal Main

Valve припиняє підтримку Bitcoin у Steam

Bicoin

І все ж таки гривня щось змінила в Steam

Steam, Гривня

Гривня є! І що змінилося?

Steam, Гривня

PlayNews #308 — Гривні в Steam!

Steam, Гривня
 • piLigrym

  А не згадували про ціну Steam Machines?

  • Oleh Kulikov

   Там залежатиме від виробника і заліза.
   Мінімальні за характеристиками SM вартуватимуть 400 баксів — так само, як і консолі, хоча навіть у цьому випадку їхнє залізо буде потужнішим за консольне.
   Цінових категорій SM буде кілька. За особливого круту версію Alienware попередньо (десь у липні) обіцяли просити 1200 доларів.

 • Traveler

  Більше конкуренції X i PS

Популярне