Robot Cache — новий конкурент Steam з можливістю перепродажу та майнингом

Однією з відмінностей прихильників консольного ґеймінгу від їхніх ПК-побратимів є звичка перших купляти фізичні копії ігор. Та далеко не у всіх є місце для великої шафи з іграми чи бажання накопичувати гори пластикових коробок. Такі люди вибирають фізичні носії з ціллю пройти гру і продати її комусь іншому. Ви отримали від забавки задоволення, вернули частину витрачених коштів і дали змогу іншому за дешево погратись — усі задоволені. Окрім видавця.

У реаліях ПК ґеймінґу ця метода не виправдовує себе, адже куди як вигідніше придбати цифрову копію гри на одній із популярних платформ відразу або дочекатися знижок, та й захаращувати домівку коробками не доведеться. Та, мабуть, ми не помилимося, сказавши, що кожен ПК гравець хоч раз та й задумувався наскільки добре було б продати деякі ігри з тих, що накопичилися в бібліотеці. Воно й не дивно, гру ми пройшли, вертатися до неї не плануємо, а імовірні кошти від перепродажу гріють душу куди як більше, ніж плиточка з грою в тому ж Steam. Та такого механізму в сучасних цифрових платформ не передбачено і з цією несправедливістю покликаний боротися Robot Cache, новий гравець на ринку.

Robot Cache придуманий та реалізований (проте ще не запущений) Брайаном Фарго, достатньо помітною людиною в індустрії, яку ви можете пам’ятати як одного з засновників Interplay та InXile Entertainment. Ідея його сервісу проста — привнести можливість перепродавати цифрові копії ігор так, щоб і гравці були задоволені, і видавець не хмурився через втрачені кошти. Деталей того, як саме працюватиме Robot Cache, поки немає, проте вже відомі приблизні цифри, за якими у разі перепродажі гри власник отримуватиме, приблизно, 25 % вартості, видавець, орієнтовно, 70 %, а решту забиратиме сервіс. Також у сервісі обіцяють можливість прямо не відходячи від каси займатися майнингом криптовалют, що виглядає радше як спроба привернути додаткову увагу завдяки популярній темі, аніж виправдане нововведення. Пояснюється воно тим, що в ґеймерів, зазвичай, хороші відеокарти, то ж чому б не заробляти на них гроші, поки ви не граєте?

Чи отримає сервіс популярність серед користувачів сказати складно. Адже Robot Cache намагатиметься знайти місце під сонцем на переповненому конкурентами пляжі, а дільність його ідей покаже тільки час.

Читайте також

Наймасштабніша битва на честь 25-ої річниці серіалу «Могутні Рейнджери»

Power Rangers 25th Anniversary

Анонсовано атмосферний платформер Inmost

Inmost

Новий фільм з Кевіном Спейсі зібрав $126 за перший день у прокаті

Клуб молодих мільярдерів

Graveyard Keeper заробила мільйон доларів за першу добу

Graveyard Keeper

Що ми знаємо про нові відеокарти та технології від Nvidia

NVIDIA GeForce RTX 2080

Дати виходу епізодів The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead: The Final Season

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

Valve випадково показали свій стрімінговий сервіс, Steam.tv

Steam.TV

Популярне

error: Сорян