Розігруємо Divinity: Original Sin 2

14 вересня Divinity: Original Sin 2 не просто з’явиться у продажу, а зриватиме стріхи та щонайменше претендуватиме на звання найкращої ролівки новітнього часу. І якщо ви ще не встигли чи з певних причин не змогли придбати цю гру, то ось чудова нагода здобути Steam-копію гри у нашому конкурсі.

Divinity: Original Sin завжди була про різну дичавину й чортовиння. Бесіди з мушлею, заміновані могили, вбивство ворогів вежею з ящиків, кров-водиця та пов`язані з цим тонкощі чаклування. У сиквелі вже в першу годину на мене образився собака, що я згодував йому ногу благочестивої ящірколюдки королівської крові, та покусав за те, що я підбурив його на такий огидний вчинок.

Divinity: Original Sin II

Тож умови конкурсу прості:

У коментарях під цим записом вам слід написати, якими би шаленими речами ви займалися поміж виконанням квесту. Неважливо, яким героєм ви граєте, самі ви чи з друзями, у звичайній пригоді чи режимі ігромайстра. Дайте волю своїй уяві, бо тим Divinity: Original Sin 2 і прекрасна, що дозволяє вам робити ледь не все, що заманеться. Звісно, в межах свого ігрового світу.

Приз, ясна річ, отримає автор найшаленішого коментаря-пропозиції.

Коментарі можна залишати до 23:59 суботи, 16 вересня. А вже наступного дня, у неділю, ми оголосимо переможця і вручимо приз!

Тож нумо вигадувати різне дике чортовиння!


Переможець: Bohdan Kossak

Вітаємо!

Читайте також

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Результати святкового розіграшу

Обираємо рольову гру року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Перший мільйон для Divinity: Original Sin 2

PlayNews #304 — Red Dead Redemption 2, PUBG…

Red Dead Redemption 2

Стрім Divinity: Original Sin 2 | ЗАПИС

 • Oleksandr Masnyi

  напхав щура вибухівкою,запхав це в бочку,вийняв би землю,заманив би туди чувачка,підірвав щура і направив прокляття)

 • Kym_Andriy

  ізулював би ящиками квестових героїв і подивився чи квест піде далі(звісно через сейви); взяти скіл з надяганням голови, вбити квестового персонажа, вдіти його голову коли треба буде підіїти до нього з іншим персонажем-ШІ і чи буде реакція; провести до ринку ланцюжком бочки з вибухівкою підірвати їх і спостерігати як всі…. “літають”; взяв би мертвого персонажа, почав битву між мною і двома ворожими групами(якщо там такі є, я не знаю просто) прикинувся мертвим і чи вони б билися між собою;

 • Иван К-З

  Никакими безумными вещами не хочу заниматься, хочу просто играть в Дивинити Ориджинал Син 2! Релиз не просто года, а последних лет 10 для меня.

  Первая часть стала редкой игрой, которая зацепила и я ее прошел до конца. Ждал вторую часть, буквально мечтаю в нее поиграть.

  Но…слабый комп (едва тянет ранний доступ, но на минималках можно), поэтому все еще не купил игру. Хотя планировал вместе с апгрейдом компа. Потом потерял работу и стало не до приобретений игры, хотя поиграть хочется. Лузер)

  Правда же из жалости мне игру тут никто не подарит? :)

  Думал, купить ключ на всяких руссо сайтах (да, нехорошо, долго колебался и как всегда…), продавали всего по 700 рублей ключ, но совесть мучила (хотелось Ларианам купить за полную цену, хотя считаю несправедливым, что у кацапов цена 700 рублей, а у нас 25 долларов), а когда перестала мучить и я собрался купить, то Стим ужесточил ограничения по территории и руссо ключи только на россии активируются. Так и пролетел))

  В первую поиграл спустя год после релиза (уже в улучшенную версию), возможно, так получится и сейчас. Хотя отмечал в календаре 14-е сентября, хотел все организовать, следил за всеми новостями Ларианов, но как всегда в пролете.

  Реально завидую тем, у кого выйдет поиграть прямо с релиза. Игра должна получиться отпадной. Ларианы лучшие.

 • Vladimir

  А не можна було просто в вимогах поставити репост зробити?? Вам би реклама вашого ресурсу, а нам напрягів менше)

  • Володимир TooL Вітовський

   Ми регулярно проводимо конкурси (найчастіше з фільмами). Цей радше для активних користувачів на сайті, які не хочуть покладатися на рандом, отримавши заслужену нагороду за свій коментар.

   • Vladimir

    Погоджуюсь з вами. Таке теж треба робити.

 • Volyniaka

  Інтрига просто зашкалює. Кого ж із чотирьох конкурсантів виберуть.

 • Vitaljka

  Самі шалені речі якими б я займався поміж виконанням квесту: на роботу сходити, поїсти, поспати…))), це саме шалене так як серію Divinity відкрив для себе ще в 2002

 • Bohdan Kossak

  Пройшов тільки Divinity: OS і потім Divinity: OS Enhanced Edition, тому у своїх пориваннях буду відштовхуватись від вищезгаданої гри і загальних відомостей про світ. Тож, поїхали:
  1) В редакторі створив би персонажа чоловіка-ящірку, і коли б грав з другом, під час важливого квесту пів години читав книгу “Хтива Аргоніанська Діва” (жарт про TES)
  2) Створив би рівень, де прийшлось би закопувати всі ті сплюндровані власноруч могили з першої частини, назвавши його Undertaker Simulator (Симулятор Трунаря)
  3) Смолою (чи то пак маслом) намалював би пентаграму (немаленьку таку), склавши всередину всі меблі, які вдалось би витягнути з будинків, розділити персонажів (кожен окремо), заставивти їх бігати по колу, підспівуючи їм в такт “Гори-гори ясно!”
  4) Нова алкогольна гра: у режимі спліт-скрін, граючи з другом, заморозити річку. Потім пробігти нею від витоку до гирла. Хто падає – той п’є. Гра продовжується до цілковитого сп’яніння, або досягнення місця призначення.
  5) Вкрасти й продати ввесь посуд в грі.. стоп!.. я це вже зробив.
  6) (Якимось чином) осідлати вівцю, із криками “Шевелись, Плотва!” роз’їжджати по світу, брати тільки квести на вбивства потвор, випивати з гномами і не пропускати жодного борделю в гри.

 • Marko Zahartovskyy

  Трохи банально, але спробував би в мультиплеєрі відіграти найбільше зло для решти гравців… вибив би якомога більше квестових персонажів, щоб для гравців стало найкращим квестом позбутися мене)

 • andrii

  Я би грав магом, і у кожній битві станив друга, який грає зі мною, масовими блискавками!!!

 • Karo Igorovich

  1) Вивчив би магію води, знайшов би тризубець та став би акваменом. Тусив би з морськими кониками і русалками.
  2) Влаштував би геноцид ящерів, кляті унтерменші.
  3) Став би володарем Хаосу, відродив темний круг та влаштував би паб кроулінг для кращого тім білдінгу, набрався би в гівно та пішов би розмальовувати стіни в баряні та коричневі тони кров’ю та мізками(ні..) недругів… ну і паралельно захопив би світ…
  P.S.
  Пройшов лише Divine Divinity, з новими іграми від Larian’ів не знайомий, але хотілося б.

 • Наталия Мяф Морозова

  Я би шалено попивала чайок. У віртуальному світі я б була чайною феєю, зробила б свою плантацію, обовьязково з рабами. Ходила б та розповсюджувала культуру чаю, а тих хто зневадить мою місію, ну знаєте самі, скільки разів можна вижимати чайний пакетик, тож я би вижимала покі з них не потече ледь красновата кров. Може чаю?

 • Валера Мельниченко

  Я окрім проходження квестів займався збором луту і прокачкою персонажа

  • Володимир TooL Вітовський

   Бажано придумати щось оригінальне (бажано веселе), що можна робити у грі. У вас є ще час…

 • FrinGray

  Всім привіт, юним шукачам джерела, як молодий вовк одинак ​​в дуже темні часи в пошуках джерела, прокачавши можливість “Любитель тварин” і подружився усіма котами, буду, як божевільним кошатнік. БУГАГА !!! Хотілося ще відтворити сюжетну карту з Warcraft 3 Підземелля Даларана, коли намагалися вибратися за Кель’таса. Як добрий чесна людина, чиї руки нічого не брали і не крали, підставити свого друга, та зробити з його обличчя маску і вичистити всі локації від мотлоху і продати торговцям, мамкін бізнесмен ^^

 • hrompirate

  Виберу расу нежить і буду відігрувати істинного паладина

 • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

  Отже беремо ящірку і починаємо пригоду. Ідемо до найближчого бару де наше вухате чудовисько з допомогою найефективнішого інструменту – лопати, буде збирати свою команду. Що правда копаючи могили, потрібно бути обачним, адже місцевим може не сподобатися, якщо ми будемо бігати і кричати : “Кішки!!!! Кішки!!! кішки!!!!”. Отже всі потенційні союзники лежать вмовлянні і не залишилося іншого вибору як звернутися до світлої магії. Облутавши всіх живих починаємо підготовку ритуалу воскресіння, який обов’язково потрібно провести в найтемніший час безмісячної ночі. Армія темряви вже готова, стоїть в очікуванні наказу щоб відправитися сіяти добро і справедливість та подарувати усім довге і щасливе майбутнє.

 • Andriy Derkach

  Так як в Дівініті можна робити все що заменеться то я з 3 друзями б зіграли в ігру Убий або будь убитий . Правила ігри: ідем в самий густо населенне місто в ігрі , кожен стає на одній із сторін міста , і починаємо вбивати всіх хто є в місті . Ігра закінчується коли хтось уб’є 100 людей , або коли лишиться один ігрок , тобто якщо когось з нас вбивають він програє притому нападати один на одного можна . Якщо в місті закінчаться люди , то виграє той живий в кого найбільша кількість вбивств.
  Най цікавіше грати за магів тоді від цеї гри получаєш найбільше насолоди )

 • dmitro_skole

  телепортувати собаку на вишку під час бою щоб вона не заважала вбивати її господарів, кинути електрику в кров противника і паралізувати його, кинути бочку з отрутою в факел і спостерігати за симулятором килимового бомбардування, телепортувати все живе в лаву заради миттевого вбивства, битися з другом на арені (після години війни з НПС на високому рівні складності) заради статусу чемпіона арени,це ж ще без урахування чудового сюжету та наповнення відкритого світу

 • Валера Мельниченко

  Я окрім проходження квестів займався збором луту і прокачкою персонажа.Ще буду вирізати звичайних людей і тусуватись з розбійниками створю особисту мафіозну організацію і приручу дракона потім узурпую владу і повбиваю всіх хто був причепний до моєї мафіозної організаці ( тих хто може завадити моєму володарювані) …

 • FrinGray

  Всім привіт, юним шукачам джерела, як молодий вовк одинак в пошуках джерела, хочу прокачати можливість “Любитель тварин” і подружитися з усіма котами, буду, як божевільним кошатником. БУГАГА !!! Хотілося ще відтворити сюжетну карту з Warcraft 3 Підземелля Даларана, коли намагалися вибратися за Кель’таса.
  Як добрий чесна людина, чиї руки нічого не брали і не крали, підставити свого товариша по зброї, та зробити з його обличчя маску і вичистити всі локації від мотлоху і продати торговцям, мамин бізнесмен ^^

 • Ігор Грибовод

  Всім привіт ! Якщо я виграю Divinity: OS 2, то спробую відтворити такі речі:
  1) Зібрати компанію друзів і пограти разом з ними в піжмурки, я буду перетворюватись на коробку і буду завжди виходити переможцем, Кодзіма-сан буде мною гордитися :)
  2) В редакторі створити карту для 3-х людей на основі місії Ravages of the Plague з чудової гри Warcraf 3: Reign of Chaos. Ігромайстр буде створювати для Джайни, Артаса і Капітана Альянса різні неприємності ;)
  3) Перетворити друга на папугу, продати його місцевим піратам, щоб від дізнався, де вони ховають свої скарби і забрати їх собі)
  4) Як справжній естет, я б також займався колекціонуванням картин( хоббі з першої частини) :)
  5) При створенні гг намалювати йому на лобові стрілу, спробувати опанувати всі стихії, і як справжній Аватар спробувати врятувати світ :)
  6) Граючи за гнома, створити свою власну корчму, варити пиво і готувати м’ясну юшку, а світ хай рятує хтось інший ;)
  7) Поки мої друзі займалися б своїми справами, я знайшов би злодіїв, переміг їх, забрав їхні обличчя і всіма правдами і неправдами замінив обличчя друзів на злодійскі, було б цікаво побачити реакцію місцевих правоохоронців)

 • MrAccipter

  Привіт спільното!) Що ж, долучусь і я до цього дійства. Отже чим би я зайнявся:
  1. Позагравав би до Іфаном.
  2. Зайнявся би крафтингом без навичок крафтингу.
  3. Створив би змішані закляття.
  А взагалі, імпровізація це найкраща річ. Та й взагалі, шаленство в ДОСі полягає в навколишньому світі та гуморі.
  От начебто і все.
  Дякую за увагу.

 • Тарас Паславський

  хмм, для початку потрібно знайти та зібрати файне паті відчайдушних людей, яким не шкода декілька десятків (або сотень) годин ігрового часу. Зібравши до купи, наділимо кожного з них різними здібностями.та суперечливими один одному характерами. Нехай вони постійно сперечаються між собою, камінь-ножиці-папір, і все в цьому роді. Це буде найвідшибленіша четвірка, яка не може полагодити між собою, в той же час вправно роздаючи всім підср*чників направо і наліво. Звичайно ж один з персонажів буде лузером, який нестиме в рюкзаку весь знайдений мотлох четвірки, а ще один з палки і двох цв’яхів вмітиме зробити мегатурбосуперанігілятор900х, який створюватиме ворогами проблеми, до того, як його дістануть з піхви меча. На дозвіллі можна і з тваринами порозмовляти і просто взяти всі наявні квести і заспамити свою карту позначками, ось це справді божевілля :)

  • Тарас Паславський

   встиг за 13 хвилин до завершення, сподіваюсь не дарма :)

 • Last_Hawk

  Там можна зробити андеда хілера і захілити себе до смерті?

  • Darth Dakar

   можна)) там навiть э створенний перс андед)

Популярне