Розклад стрімів на цей тиждень

Ось і настав заповітний тиждень, коли водночас виходять найочікуваніші релізи листопада — Fallout 4 та заключна частина трилогії StarCraft 2, Legacy of the Void. Ясна річ, застрімити все в один вечір не вдасться, тож для вашої зручності ми заздалегідь зробили розклад проведення стрімів.

Так, вам не привиділося — стрімів Fallout 4 буде два, та ще й без звичного півторагодинного обмеження. Вважайте це таким собі марафоном, де ми спершу покажемо самісінький початок гри, а в продовженні рушимо у мандри пусткою Массачусетської Співдружності.

Стрім Legacy of the Void у середу буде присвячений винятково сюжетній кампанії та ознайомленню з новими персонажами. Звісно, покажемо ми й мультиплеєрні сутички, однак трапиться це не раніше наступного тижня — чекайте окремого анонсу.

Ну а в п’ятницю вас чекає друга гра зі шестистріму, приуроченого до виходу сьомого епізоду Star Wars. “Академія джедаїв” збере під своїм крилом як досвідчених лицарів, так і новачків, та відправить їх демонструвати свої вміння однаково у кампанії та мультиплеєрному режимі.


Стріми традиційно розпочинатимуться о 19:45 на нашому Twitch-каналі. Тим, хто ще на нього не підписаний, нагально радимо зробити це ось тут — http://www.twitch.tv/playua

Розклад стрімів на цей тиждень


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • golfimbul

  Супер!
  Робіть такі розклади кожного тижня
  тільки за місяцем проведення стріму слідкуйте ;)

 • Vitaliy Pob

  зараз хіба 08?

  • Вже поправив.

   • Vitaliy Pob

    швиденько ви)

 • Jobitronik

  Клас!

 • ᛏᛖᛊᚴᚱᚨᚨᛚ ᛎᚱᚢᛗᛁᚾᛁᛃ

  ех шкода, що “в живу” буду лише 10.