Розробники Fallout 4 увічнили образ померлого гравця

Ув останньому доповненні до Fallout 4 під назвою Nuka-World можна зустріти хлопця, що мешкає в найпівденнішій точці нової локації. Його кличуть Еван, та історія його появи на теренах вигаданого всесвіту дещо незвичайна.

Два місяці тому в сабреддіті Fallout 4 зʼявився зворушливий текст, що розповів історію людини, якій Fallout 4 допомогла впоратися із передчасною смертю його батька. Користувач NoohjXLVII зі своїм братом Еваном часто обговорювали гру та думали, що було б, якби сюжет забавки відтворився у житті, що відволікало їх від сумної події. Пізніше текст було оновлено, а NoohjXLVII розповів про смерть 24-річного Евана від повʼязаних з діабетом ускладнень.

Два дні тому NoohjXLVII створив новий запис у сабреддіті, де написав: «Привіт, хлопці, це знову я. Я той, хто оприлюднив сумний пост декілька місяців тому. Bethesda відреагувала на нього, повернувши мого брата в образі персонажа Nuka-World».

Відеоігри дедалі більше впливають на життя людей та іноді стають сховищем спогадів, що повʼязані з померлими. Подібний випадок набув відомості влітку 2014 року: тоді ґеймер брав участь у перегонах зі своїм мертвим батьком, «привид» якого зберігся у грі завдяки інформації про найшвидше проходження траси.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Микола Пирог

  Не “призрак”, а “привид”.

  • НикИТОС

   Дякую. Виправив.

 • Mista B

  спочатку батько, потім брат…