Rust примусово визначає стать персонажа за допомогою SteamID

Багатокористувацький виживастик із відкритим світом Rust, як виявилось, примусово прив’язує різноманітні дані персонажа, зокрема стать, колір шкіри та розмір геніталій, до SteamID. Головний біль гравців всього світу полягає в неможливості змінити ці характеристики пізніше.

Примусове прив’язування статі з’явилося відразу після випуску оновлення, що додало в іграшку моделі персонажів обох статей. І хоча гра від першої особи, повністю персонажа можна побачити тільки на екрані інвентарю, та й взагалі стать ніяк не впливає на ігролад. В Інтернеті почався неабиякий срач, який захопив, наприклад, Reddit.

«Мене це не бентежитиме так сильно, якщо в цьому буде більший елемент випадковості, і характеристики не прив’язуватимуться до мого профілю Steam назавжди», — відреагував на новину SexyMrSkeltal, користувач Reddit.

Продовженням суперечки щодо доречності цих змін стали заяви про те, що гравці хочуть мати більше контролю над забавкою, яку вони придбали за власні гроші.

Rust_experimental_wallpaper

Один з головних розробників гри, Ґері Ньюман (Garry Newman), спробував заспокоїти гравців, розказавши більше про механізм створення персонажа. Він розповів, що характеристики головного героя розраховуються за допомогою генератора псевдовипадкових чисел, а SteamID використовується в якості даних, що ініціалізують алгоритм. Тож під час початку нової гри алгоритми використають той же SteamID та підуть тим самим шляхом, що і вперше. Поки що неясно, чи заспокоїли ці подробиці матусиних крикунів, але вони точно зацікавили любителів зазирнути за лаштунки процесу розробки відеоігор.

Читайте також

PlayNews #270 — Dota 2, Rust…

Трейлер The Wild Eight показав кооперативне виживання на Алясці

Devolver Digital анонсувала симулятор вʼязня SCUM

Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

Огляд The Flame in The Flood

The Flame in the Flood — дата релізу і поради з виживання

Прев’ю ARK: Survival Evolved

DayZ — плани, ціна, вихід фіналки

 • Pan Diman

  Примусова прив’язка в Rust — уже дуже давно не найсвіжіша новина, та з виходом жіночої моделі багато хто почав цікавитись деталями.

  До цього апдейту мій персонаж, наприклад, був темношкірим і невеликого росту (можу ще й про розміри геніталій розповісти, та то зайве). І, хоч мені спершу не надто сподобалось те, що мій власний персонаж не дуже схожий на мене, чи то так склалося, що «негром-карликом» простіше виживати в таких екстремально брутальних умовах, чи то спливло чимало часу, та я дійсно звик до свого старого тіла. Тепер маю чи то якогось індуса, чи то ефіопа, та з цією новою фізіономією мені поки складно прижитись.

  Може, навіть якби мій персонаж був жінкою, я б і звик до цього, а потім сумував би й за ним у подібних умовах, та то, напевне, справа часу.

  • Pan Diman

   Для тих, хто не в курсі: великі оновлення здійснюють стабільно щотижня, а вайпи — майже щомісяця, проте це, якщо не помиляюсь, перше оновлення за історію «нового» Rust, після якого дані персонажів знову змінились.

 • Хайп подняли на пустом месте :D

Популярне