Secret World Legends — нове життя для потойбічного світу

Безперечно хороша новина для шанувальників The Secret World, адже компанія Funcom вирішила оживити оригінальну гру. Римастер матиме приставку Legends і буде умовно безкоштовним. Його вихід заплановано навесні цього року, тому чекати потрібно не так уже й довго.

Нам обіцяють більш ніж 100 годин безкоштовного контенту. Весь прогрес і заощадження можна буде перенести з оригінальної гри. Найбільше зміни торкнуться бойової системи, розвитку персонажа та, звісно, графіки. Окрім цього, гру розширюватимуть, тому чи наодинці, чи разом з друзями, а зайнятися вам буде чим. Старі локації та сценарій повністю оновлять. The Secret World заслужила такої долі саме за свою історію, принаймні так пояснюють цей приємний анонс розробники.

Що стосується оригінальної гри, то її сервери поки що не планують закривати, а для тих, хто бажає випробувати оновлену версію, запис на бета-тест уже відкритий. Разом з анонсом Funcom представила і тизер-трейлер Secret World Legends:

Читайте також

Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Літні розваги у Heroes of the Storm

Чого очікувати від Need for Speed Payback?

Rebellion анонсовує новий шутер Strange Brigade

Друга річниця Rocket League

Анонс і перші подробиці FIFA 18

Зустрічайте Need for Speed: Payback

 • DrSleep

  Не зовсім зрозумів, вони переведуть гру у F2P чи як? Просто здається ж, до цього вона була платною, але в новині написано про 100 годин безкоштовного контенту.

  • Володимир TooL Вітовський

   Безкоштовний римастер.

  • Oleh Kulikov

   Пояснюю.
   Зараз: раз купив гру і граєш.
   Буде: повністю безкоштовна. Гроші братимуть за косметичні предмети, збільшення розміру інвентарю та додаткові слоти персонажів.
   100 годин, про які йдеться в оригінальному анонсі – приблизна тривалість основного сюжетного контенту.

   • DrSleep

    Дуже дякую

Популярне