Серія відеороликів Project CARS — режим кар’єри

Попри невтішні новини про перенесення дати релізу наочікуванішого гонкового симулятора Project CARS, матеріали по грі продовжуть регулярно з’являтись. Нова серія відео спрямонавана на те, щоб глибше познайомити нас із наповненням гри. У першому відео розробники розповіли про кар’єрний режим.

Загалом вона тут типова для будь-яких автосимуляторів — чітке планування, гонки за графіком і т. п. Але одна можливість кар’єри у Project CARS робить її унікальною — на відміну від звичної системи “починаєш із низів і приходиш до висот”, гравець зможе налаштувати початок кар’єри так, щоб одразу брати участь у найпрестижніших змаганнях.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Як англійську не вчи, але на слух британців (сполучене Королівство) дуже тяжко розібрати, занадто злитно вимовляють. Англійська у виконанні американців набагато легше сприймається, ось такий парадокс :)

  • Погоджуюсь. Дуже хотів подивитись “Лютера” в оригіналі, але без субтитрів поки що не виходить. Потрібно вивчити англійську до тієї міри, щоб ти по першим звуками зміг оприділити слово. Так, як це є з рідною мовою.

  • Interzeroid

   Різні акценти. Підозрюю, що саме з подачі американців анґлійська зараз поширилась по всьому світі.

  • Кіндрат Книш

   Еге ж, а особливо тут відзначаються шотландці та ірландці. Гляньте на ютубі Robin Williams – The Scotsman.

 • Interzeroid

  Подобаються мені гонки, особливо дивится ці всі відео та трейлери.
  А як тільки сідаю сам поганяти – бажання зразу якось зникає… Grid Autosport так і лежить на акаунті майже не зіграна. :(

  • Олександр Xray_StyleZ Величко

   Зіграй у FlatOut 2. Це єдина гра такого типу, яка мене дійсно затягнула.

   • Interzeroid

    Колись грав. Так непогана гра.