Сервіс RAWG, «IMDB для ігор», продовжує стрімкий розвиток

Сервіс RAWG привабив понад €1 мільйон інвестицій. Ці кошти спрямують на розвиток продукту та його популяризацію на Західному ринку.

RAWG — запущений у травні 2017 року сервіс, основною метою якого є збір інформації про відеоігри. Ось що про нього каже один із засновників проекту, Олексій Горностаєв:

Коли справа стосується ігор, то, навіть завзяті ґеймери, оперують назвами студій та видавництв, але з важкістю можуть згадати ґеймдизайнерів улюблених ігор. RAWG повинен вирішити цю проблему.

Ми працюємо над тим, щоби персоналізувати ігрову індустрію. В останньому оновленні ми додали більш ніж 15 тисяч профілів композиторів, дизайнерів, директорів, продюсерів, сценаристів та інших творців ігор. Наша аудиторія позитивно реагує на це, тому що всі розуміють, що головне в ігровій індустрії — люди.

Приємно спостерігати за розвитком сервісів зі свіжими ідеями, що ставлять перед собою мету покращення ігрової спільноти та, задля різноманіття, виносять на передній план творців віртуальних розваг, а не продукти та компанії. Сподіватимемось, що ідея RAWG й далі знаходитиме зацікавлених інвесторів та користувачів, а ми, ґеймери усього світу, отримаємо чудову бібліотеку за так палко любимою нами тематикою.

Читайте також

Підсумки 21-ої церемонії нагородження D.I.C.E. Awards

Розклад стрімів на 24-28 лютого

Новий патч для Warcraft III та анонс турніру

Burnout Paradise Remastered не пройде повз ПК

Burnout Paradise

Total War: Rome 2 продовжує обростати доповненнями, не зважаючи на вік

Total War: Rome 2

У Onrush нарешті з’явився ігроладний трейлер

Onrush

Чутки: Diablo III та Fortnite для Nintendo Switch — уже заплановані

Fortnite: Battle Royale

Burnout Paradise вийде на консолях чинного покоління

Burnout Paradise

Популярне