Shadowrun: Hong Kong профінансували за дві години

Студія Harebrained Schemes, яка може бути відома вам по серії ігор Shadowrun, учора ввечері запустила Kickstarter-кампанію по збору коштів для нової Shadowrun: Hong Kong. Що цікаво, сиквел до оригінальної Shadowrun Returns вийшов би у будь-якому разі, проте ті 100 тисяч, які просили розробники пішли б на додатковий контент, у тому числі для створення нових персонажів. Хай там що планували розробники, лише протягом перших двох годин з моменту запуску мета кампанії була досягнена. На момент написання люди віддали майже 40о тисяч “вічнозелених” — а це свідчить про велику довіру до розробників, які, утім, її цілком заслужили.

Shadowrun: Hong Kong розробляється есклюзивно для ПК і має на меті повернути гравців у похмурий світ серії. Розробники обіцяють зробити наголос на якісному сюжеті, пам’ятних персонажах, купі моральних виборів і, звісно, ж на добротному ігроладі покрокових битв. Гравці також матимуть можливість покопирсатися в налаштування персонажів і насолодитись тоннами цікавого тексту.

Свого часу оригінальна Shadowrun Returns також була успішно профінансована на платформі Kickstarter — замість $400 000, які просилии розробники, люди віддали майже два мільйони. Остання Shadowrun: Dragonfall була тепло прийнята як критиками (87/100), так і гравцями.

Читайте також

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Ромеро та Кармак призупинили грошозбір на Kickstarter

Творці DOOM анонсували олдскульний шутер від першої особи

Кооперативний виживастик The Wild Eight вийшов на Kickstarter

The Banner Saga 2 побачить світ в наступному місяці

Популярне