Shadowrun: Hong Kong профінансували за дві години

Студія Harebrained Schemes, яка може бути відома вам по серії ігор Shadowrun, учора ввечері запустила Kickstarter-кампанію по збору коштів для нової Shadowrun: Hong Kong. Що цікаво, сиквел до оригінальної Shadowrun Returns вийшов би у будь-якому разі, проте ті 100 тисяч, які просили розробники пішли б на додатковий контент, у тому числі для створення нових персонажів. Хай там що планували розробники, лише протягом перших двох годин з моменту запуску мета кампанії була досягнена. На момент написання люди віддали майже 40о тисяч “вічнозелених” — а це свідчить про велику довіру до розробників, які, утім, її цілком заслужили.

Shadowrun: Hong Kong розробляється есклюзивно для ПК і має на меті повернути гравців у похмурий світ серії. Розробники обіцяють зробити наголос на якісному сюжеті, пам’ятних персонажах, купі моральних виборів і, звісно, ж на добротному ігроладі покрокових битв. Гравці також матимуть можливість покопирсатися в налаштування персонажів і насолодитись тоннами цікавого тексту.

Свого часу оригінальна Shadowrun Returns також була успішно профінансована на платформі Kickstarter — замість $400 000, які просилии розробники, люди віддали майже два мільйони. Остання Shadowrun: Dragonfall була тепло прийнята як критиками (87/100), так і гравцями.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Oleh Kulikov

    Ех, я голосував за Лондон.

    Страшенно хочу побачити, як реалізують компонент репутації, бо за все інше перейматися не варто — Dragonfall слугує беззаперечним доказом прогресу та серйозних намірів студії.