Shadowrun: Hong Kong профінансували за дві години

Студія Harebrained Schemes, яка може бути відома вам по серії ігор Shadowrun, учора ввечері запустила Kickstarter-кампанію по збору коштів для нової Shadowrun: Hong Kong. Що цікаво, сиквел до оригінальної Shadowrun Returns вийшов би у будь-якому разі, проте ті 100 тисяч, які просили розробники пішли б на додатковий контент, у тому числі для створення нових персонажів. Хай там що планували розробники, лише протягом перших двох годин з моменту запуску мета кампанії була досягнена. На момент написання люди віддали майже 40о тисяч “вічнозелених” — а це свідчить про велику довіру до розробників, які, утім, її цілком заслужили.

Shadowrun: Hong Kong розробляється есклюзивно для ПК і має на меті повернути гравців у похмурий світ серії. Розробники обіцяють зробити наголос на якісному сюжеті, пам’ятних персонажах, купі моральних виборів і, звісно, ж на добротному ігроладі покрокових битв. Гравці також матимуть можливість покопирсатися в налаштування персонажів і насолодитись тоннами цікавого тексту.

ARVE Error: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes. It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

Свого часу оригінальна Shadowrun Returns також була успішно профінансована на платформі Kickstarter — замість $400 000, які просилии розробники, люди віддали майже два мільйони. Остання Shadowrun: Dragonfall була тепло прийнята як критиками (87/100), так і гравцями.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин в нашій групі VK: vk.com/playua


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Oleh Kulikov

    Ех, я голосував за Лондон.

    Страшенно хочу побачити, як реалізують компонент репутації, бо за все інше перейматися не варто — Dragonfall слугує беззаперечним доказом прогресу та серйозних намірів студії.