Shelter 2 — дата виходу та новий трейлер

Розробники зі студії Might and Delight повідомили точну дату виходу трохи незвичної, але при цьому вельми цікавої Shelter 2. Реліз гри запланований на 9 березня для PC i Mac.

Shelter 2 продожуватиме тему оригіналу, проте головними героями цього разу будуть вже не сім’я борсуків. Гравцям належить взяти не себе керування самки рисі, від якої прямо залежить життя потомства. Як і у природі, почнеться все з приготування лігвища до народження малюків. Коли вони народяться, самка рисі має навчити їх усім премудростям життя, забезпечуючи при цьому захист від голоду та інших небезпек для рисят. До цікавих нововведень другої частини можна віднести параметр “Витривалість”, більшу різноманітність здобичі  та різні стилі пересування.

Можливість зробити попереднє замовлення буде доступна з 25 лютого. Купуючи гру ще до виходу, гравці в якості бонусу отримають скін іберійської рисі та офіційний саундтрек.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Ggen

    гарно, ніяких пафосних головних героїв, супер вмінь або надсучасних технологічних цяцьок, дуже незвично і від того ще більш цікаво

    • Симулятор рисі щось новеньке )