Ще трохи подробиць та ігроладу No Man’s Sky

У вечірньому шоу відомого американського телеведучого Стівена Колберта творець гри No Man’s Sky Шон Мюррей показав актуальний ігролад свого велетенського творіння. Радимо переглянути цей уривок шоу не лише через нову демонстрацію довгоочікуваної гри, але й через гумор пана Колберта, з яким він оцінює усе показане паном Мюрреєм.

Шон Мюррей заявив, що у грі буде 18 квінтельйонів світів. Аби дослідити їх усі, треба буде не одне людське життя. Також творець гри наголосив, що він ніколи не може знати, до якого світу потрапить та які істоти, краєвиди чи кліматичні умови його там чекають, адже всі планети та життя на них генерується комп’ютером відповідно до закладених алгоритмів, що наслідують закони фізики та еволюції. На що Стівен Колберт заявив, що готовий у своєму особистому рейтингу замінити Морґана Фрімена на посаді бога молодим талановитим Шоном Мюрреєм.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
  • Yuriy Burda

    Сама No Man’s Sky мене не дуже цікавить. Але ж як хотілось би бачити вітчизняні передачі подібного рівня, які б звертали увагу і на відеоігри. У нас і досі вважається що ігри то просто забавки для дітей. Чи може я не в курсі і в якійсь передачі на загальну тематику бували розмови про відеоігри?

    • В Україні ніколи не було телебачення і навряд чи вже колись буде. Ми просто проґавили цей момент. Постійно робили пропагандистську маячню замість суспільно важливого ретранслятора думок.
      Думаю, у нас є шанс зробити громадське телебачення на основі інтернету. Звісно, якщо українець почне цікавитися в інтернеті чимось окрім порно і політики.