Щоденник божевільного: Assassin’s Creed

Автор: Володимир Вітовський

Стаття переповнена лайкою, расистськими висловами, а також вживанням слова „Дота“.
Неповнолітнім дітям, вагітним жінкам та п’яним собакам для читання суворо ЗАБОРОНЕНО!

do_dCXvzIHgПривіт, милий щоденнику, я довго до тебе не заглядав, майже забув? як писати. Сьогодні хотів би поговорити про найкрутішу забавку в галактиці, проте Most Wanted і так всі знають. Натомість мені доведеться описати, як я ригав від позаминулорічного паш… Гмммм, тобто проходив Assassin’s Creed. Доконав декілька частин, але так і не зрозумів (зараз типу буде спойлер, тому закрийте очі, уявіть, що ви читаєте, щоб пропустити один рядок), КОЛИ, КУРВА, ТЕ ВСЕ ВИБУХНЕ ДОСТОБІСА!1!Паля

Щоразу рятуєш той затурканий Всесвіт, де хтось навчається в Прикарпатському університеті, а коти серуть тобі в капці. ХІБА ВОНО ТОГО ВАРТЕ!? Усе повторюється наче в страшному дежавю: вбий того, принеси те, підітри п’яту точку тому… КОЛИ ЦЕ СКІНЧИТЬСЯ!? І що за маразматичний „стрибок віри“? ТА Я КОЛИ КРАВ КУРКУ В СУСІДА, ТО ПАРКАН НЕ ЗМІГ ПЕРЕСКОЧИТИ – ПЕРЕЛОМ НОГИ У ТРЬОХ МІСЦЯХ! А головному герою хоч макітрою горіхи розбивай…

NfBOuGZz03YДо речі, ви бачили паркур у грі, бо мені здається, що його цигани вкрали ще коли Assassin’s Creed був підробкою Принца Персії? СХОЖЕ НА МОГО КОТА, ЯКИЙ ВІД БАЖАННЯ ЗЖЕРТИ КОВБАСУ НА СТОЛІ, ДРИҐАЄТЬСЯ, ВХОПИВШИСЬ КІГТЯМИ ЗА СКАТЕРТИНУ. Потім, зазвичай, приходжу я, б’ю того сатану по вухах і йду грати в Дотку. ОЙ, ДАРУЙТЕ, МОЖЕ ЩЕ СКАЖЕТЕ, ЩО ТОЙ ЛЯЛ… Тобто ЛЬОЛ кращий за Дотку?!? Я стежу за тобою, дотофобе! Хіба може бути поганою забавка, де треба бігати по церквах та битися з людьми? Ні? ТОДІ ЯКОГО БІСА МЕНЕ СВЯЩЕНИК ВІД ЦЕРКВИ ВІДЛУЧИВ ЧЕРЕЗ ТАКЕ?7?Паля І чому мій персонаж майже завжди виконує усю брудну роботу сам? Таке враження, що решта в цій грі для того, щоб клеїти шльондр та додавати нам клопотів.

При проходженні сподобалася лише фішка з різноманітними історичними епохами. ПРОТЕ, ДЕ, КУРВА, ЧАСИ ГЕТЬМАНЩИНИ, ДЕ ДЕЗМОНД, ЯКИЙ ПРОНИКАЄ В ПІДСВІДОМІСТЬ МАЗЕПИ, А ПОТІМ ШИНКУЄ МОСКАЛІВ??? Величезних змін у наступній частині серії повинна зазнати озвучка. Адже коли ріжеш ворогів, то таке враження, що вони зойкають не від болю, а від задоволення. ЮБІСОФТ, АХ ВИ ЗБОЧЕНЦІ, ВИ Ж НЕ ПОРНОФІЛЬМ КЛЕПАЄТЕ!1!Паля

v8W_2eZ9_IkГрафон Assassin’s Creed перестали завозити останнім часом, але мій пес-екстрасенс (брав участь у програмі на СТБ) каже, що бачить майбутнє. Тому можна сподіватися на краще… ТИ Б ПЕРЕДБАЧИВ ПАДІННЯ ДОЛАРА, СИНУ СУКИ,  БО СКОРО БЕЗ КОПІЙКИ ЗАЛИШИМОСЯ. ТОДІ Я ПОЧНУ ЖЕРТИ ТВІЙ ВІСКАС!

Незрозуміло, коли у тій грі вже закінчиться сюжет, але сподіваюся це триватиме не довше, ніж горбаті виправляються. Кожного божого року розробники підмішують головному герою екстазі, то він і думає, що якийсь убивця. ДЕЗМОНДЕ, ОТЯМСЯ, НАСПРАВДІ ТИ КОНАЄШ У КАЛЮЖІ ДЕСЬ БІЛЯ ГУРТОЖИТКУ КАЛІФОРНІЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ!1!Паля

Ігри Assassin’s Creed можна порівняти тільки з 20-ма гривнями для безпритульного: придбав чвертку, випив і забувся. Сподіваюся, щоденнику, ти на мене не образився через погані слова, адже наступного разу я хочу розповісти про найкрутішу серію гонок.

Останні статті

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня

Враження від Casual Connect Kyiv 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Casual Connect Kyiv 2017

Чи потрібен світу молодий Бонд?

Автор: Володимир Вітовський

Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service (2014)

Нові локалізації від STS UA. Випуск 3

Автор: STS UA

Приховані ігрові механіки

Автор: Олег Куліков

Half-Life

П’ять елементів Люка Бессона

Автор: Володимир Вітовський

 • Mikots

  Веселенько :) Дякую за гумор.
  …І за традицією придирка: забагато “паль”, як на мене.

 • Nazar Gomenyuk

  А в мене самі придирки, так що йди на палю.

  • Вова TooL Вітовський

   Фанат АС? Стаття підготовлена для того аби підпалити десяток п’ятих точок шанувальників :) Якщо згадати всі недоліки в іграх серії і перечитати текст вище, то, можливо, ти не сприйматимеш гумор так критично.

   • Nazar Gomenyuk

    Ні, не фанат. Просто самий стиль не подобається, усе зводиться до лайна у стилі О БОЖЕНЬКО У МЕНЕ ДУПОБІЛЬ!!!!1. А без лишнього Caps Lock усе правильно, з більшістю погоджуюсь.

 • pan Vusan`

  Я сам не фанат серії АС і вважаю її лайном(хоча Brotherhood ще ніби норм так), але якось це все тупо написано. Наче має бути смішно, але ні.. Хоча повинен визнати, що питання Гетьманщини у АС мене теж турбує.
  Короч, вбого якось.

 • Вова Собко

  Хм… На любителя. Не фанат такого. Чомусь нагадує Дзідзя та теперешній Квартал 95. А, признаюся, гумор в них не набагато кращий за туалетний. Поставлю свічечку за Карліна, хоча плював він на неї.

 • Strange SiMoN

  Тупо і не смішно

  • Вова TooL Вітовський

   Може й справді туалетний гумор не дуже розуміють… Напишу ще про “найкрутішу серію гонок”, яку згадав у кінці і згортаю проект.

   • Nazar Gomenyuk

    Мужик, не розпускай нюні. Є люди яким це подобається, пиши для них, незважай на інших.

    • Вова TooL Вітовський

     50 на 50, мабуть, але все одно втрачаєш інтерес такі статті писати.