ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: БАНЕРИ

Автор: Володимир Вітовський

Любий щоденнику, недавно я шукав відповіді до ЗНО на 2020 рік без СМС і реєстрації, але так нічого не надибав. ОКРІМ БІСОВОЇ РЕКЛАМИ!1! Куди не глянь, всюди банери різноманітних препаратів для збільшення мізинця правої ноги тещі, роботи з оплатою від одного мільйона доларів за місяць, купівлі корів, до яких у комплекті додається новенька Ferrari тощо. Тому сьогодні, щоденнику, я розповім тобі всю правду про рекламу…

Тема пошуку не важлива, адже оминути сайти з набридливою рекламою ще не вдалося нікому! Банери праворуч, ліворуч, угорі, внизу… А далі де? Скоро всі ресурси почнуть замість контенту писати про цю надокучливу рекламу. СТТТРИИИВААААЙТЕЕ!1 Невже я роблю це уже зараз? Зрозумійте правильно, ніхто не намагається нав’язати вам купівлю чиєїсь продукції. За винятком навушників HyperX Revolver, які ви можете придбати зі знижкою вісімнадцять відсотків. А що тут такого? Моя сестра народилася вісімнадцятого числа, вона – хороша, добра, чуйна людина. Купивши навушники, ви лише переконаєтеся у написаному. Мені можна довіряти – я не їм картоплі.

2

Більшість гравців шукають, де можна було б придбати свіженьку забавку якнайдешевше. А дехто знає, що купити бажаний ключик є змога у перевіреному мережевому магазині зі знижкою, яку надає наш портал за промо-кодом 20112009. Якби на все у житті була знижка, яка б залежала від працелюбності та доброти людини… Тоді мені довелося б купувати усе за повну ціну, бо я ще те ледащо! Багато гравців ведуться на сайти, де нібито безкоштовно роздають ігри, але єдине, що вони отримають – це вірус, з допомогою якого зловмисники викрадуть дані, отримають доступ до пошти і викладають в інтернет ваші інтимні фотографії. У мене останніх немає, проте є світлини мого собаки, який грає у Dota 2.

Пам’ятай: жоден антивірус тебе не захистить… Та й розробники подібних додатків самі заробляють на рекламі: відкриваєш програму для блокування банерів, а там уже банер!1! Заходиш на випадковий сайт і бачиш рекламу засобів проти реклами. ГЕНІАЛЬНО!!1 Це наче запхати у порожні яйця фотографії смажених яєць. Все одно знайдеться дурень, який купить ту шкаралупу. Я би придбав, якби знав, що на фотографіях яєчня присмажена з обох боків. Тисячі років еволюції, а люди все одно їдять яйця напівсирими!

БІСОВІ БАНЕРИ!Паля! Скоро коробки Assassin`s Creed замість головних персонажів прикрашатимуть рекламою бекону, який продається на сусідній полиці! Ти, мабуть, уже думаєш: якого біса бекон лежить поруч із комп’ютерними забавками? Все доволі просто, адже розробникам вигідно, щоб гравець набрав зайвий десяток кілограм і не зміг відірвати гузно від стільця. НЕВЖЕ UBISOFT НАМАГАЄТЬСЯ ВІДГОДУВАТИ СВОЇХ ПОТЕНЦІЙНИХ ПОКУПЦІВ, АБИ ТІ БАВИЛИСЯ У НЕДОРОБЛЕНІ ЗАБАВКИ, НЕ МАЮЧИ ЗМОГИ ВСТАТИ ЗІ СТІЛЬЦЯ?!1

1

Ви помітили скільки банерів на сайті PlayUA? ВОНИ УСЮДИ!1!Паля А якщо портал PlayUA працює на Ubisoft, і скоро, окрім навушників та дешевих ігор, ми зможемо придбати той же ж шкідливий бекон?! Це ж так очевидно! Тоді ви будете лише бавитися ігри та читати PU, замовляючи при цьому смажені курячі ніжки за посиланням на сайті. ДІІІІІДЬКО!1! Ось чому логотип PlayUA так схожий на логотип Uplay! Зрада чи перемога? Голодний митець не може творити щось справді якісне – лише писати про рекламу! Банери – зайва копійчина, яка допомагає купувати бекон із корів. А останні, якщо ви пам’ятаєте, намагаються захопити наш всесвіт, винищуючи картоплю. КЛІКАЙ НА БАНЕР –ВРЯТУВАТУЙ ГАЛАКТИКУ!1!пАЛЯ А щоби план Ubisoft не став реальністю, пропоную активно займатися спортом.

Любий щоденнику, відтепер буду виконувати фізичні вправи, адже якщо я не набиратиму зайвої ваги, то Ubisoft визнає недоцільність реклами бекону, а опісля може й почне доробляти свої ігри, щоб всі могли насолоджуватися справді якісними забавками. Завдячую банерам, адже без них ніхто б не дізнався неймовірної правди.

Останні статті

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня

Враження від Casual Connect Kyiv 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Casual Connect Kyiv 2017

Чи потрібен світу молодий Бонд?

Автор: Володимир Вітовський

Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service (2014)

Нові локалізації від STS UA. Випуск 3

Автор: STS UA

Приховані ігрові механіки

Автор: Олег Куліков

Half-Life

П’ять елементів Люка Бессона

Автор: Володимир Вітовський

ГРА РОКУ 2016 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

 • jaguar_arx

  Точно зрада. Треба переходити на Just dance.

  • Володимир TooL Вітовський

   Це якийсь новий вид легких наркотиків?

   • jaguar_arx

    Угу. Досить популярний. Дивно що ви не чули :)

 • Oleh Kulikov

  ААААААА, НАС РОЗКРИЛИ!
  Ну, зате тепер не буде питань, чому ми так форсимо Юбісофт і нагородили її пожиттєвим титуло “Компанії добра”

 • Didok

  промокод не пахає!

  • Володимир TooL Вітовський

   Він працював до 10-го квітня… Ганьба мені(

  • Володимир TooL Вітовський

   Я реально думав, що він ще працює… Щоб ти не засмучувався, у моєму профілі Хамблбандл є трохи неактивованих ключів. Обирай: Murdered: Soul Suspect, DiRT Showdown, GRID™, GRID 2, Operation Flashpoint Complete, Overlord.

   • Didok

    в мене все з цього списку є)))

    • Володимир TooL Вітовський

     Тоді ми їх просто розіграємо :)

 • Imp_from_DOOM

  Реклама – двигатель не только коровы, но и картошки. Не забывай!

  • Володимир TooL Вітовський

   Але ж корови борються з картоплею… Ти мене збив з пантелику.