ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: Battleblock Theater — НАЙЛІПШІША ГРА

Автор: Володимир Вітовський

УВАГА! У кінці статті спойлер!  Тепер ти можеш його прочитати.

Любий щоденнику, серед неймовірного різноманіття шедеврів індустрії відеоігор дуже важко виокремити один проект, який би відрізнявся своїми казковим сюжетом та продуманим ігроладом. Проте мені вдалося знайти забавку настільки чудову, що моя собака від гри у неї народила п’ятьох цуценят. Я вивчав англійську десять років, тому можу перекласти назву гри як «Театр бойового блоку» або Battleblock Theater. Ця забавка поєднує в собі стільки усього… Платформер…  Пазл… УМММММ. Я вже називав платформер? НЕВАЖЛИВО!1! Вона неначе мій улюблений салат з крабових паличок, який робили лише з відбірних компонентів. ХТО ВІДМОВИТЬСЯ ВІД САЛАТУ З КРАБОВИХ ПАЛИЧОК? Покажіть мені його! Може він ще й рідну матір не любить, або гірше — в Доту не грає?!1Паля Дідько, мені аж їсти захотілося від злості!

238460_screenshots_2014-12-06_00016

Але повернімося до Battleblock Theater, забавки, яка повністю захоплює гравця, допомагає вгамувати непосидючих гостей, а у декого навіть виліковує швидку настю. Якби хтось екранізував зворушливий сюжет гри, то стрічку можна було б номінувати на премію Оскар, тоді Ді Капріо точно отримав би ту кляту статуетку за найкращу роль капелюха.

Вам уже, мабуть, цікаво, що робити в тій Battleblock Theater? Відповідь доволі проста: рятувати друзів, світ і боротися за рівні права для одностатевих пар! Останнє необов’язково робити, але ваш очільник може бути ще тим ґеєм, тому йому 100% буде приємно усвідомлювати, що з ним працює турботливий працівник. А ЯК ЖЕ Ж ВРЯТУВАТИ СВІТ?! Якщо керуватися ігроладом забавки, то потрібно пересувати коробки, високо підстрибувати, а також бути вправним у сідланні свиней. Так, я повністю згоден, такий план порятунку ПРОСТО ГЕНІАЛЬНИЙ!1!Паля

238460_screenshots_2014-12-06_00042

Якщо вам замало добре продуманого сюжету, то ви зажди можете пограти з друзями в багатокористувацькому режимі, де є безліч можливостей: натовкти пику супротивнику, пограти у футбол, пофарбувати коробки. Тобто робити усе те, що і в реальному житті, але за це вам ще й ачівок підкинуть.

Battleblock Theater наповнена незліченною кількістю комбінацій кастомізації персонажа. ГРА, ДЕ ТИ МАЄШ ЗМОГУ КЕРУВАТИ СИНЬОЮ ПАНДОЮ АБО ЧЕРВОНИМ ПІРАМІДОГОЛОВИМ ЧОЛОВІЧКОМ НЕ МОЖЕ БУТИ ПОГАНОЮ!!1 Кількість зброї хоч і обмежена, але підірвати, побити та заморозити зад другу можна. ХА-ХА, Я ТЕБЕ ПІЙМАВ, БРУДНА ТВАРИНО!1! Останній жарт був тестом на нетрадиційну орієнтацію. Якщо ти справді подумав про зад свого друга, то у мене для тебе погані новини, а може й хороші, бо може твій друг також ґей. А якщо ти дівчина, ТО ПРОСТО ПОДЗВОНИ МЕНІ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО ПРОЙШЛА ТИ ТЕСТ ЧИ НІ! Я такий самотній… :( Цей сумний самайлик передає всю глибину моїх емоцій, кожен його піксель наповнений стражданням і пиріжками з квасолею.

238460_screenshots_2014-12-06_00027

На завершення скажу, що вже давно не бавився в гру, кожен аспект якої відшліфований настільки… Дякую, DOTA, ти справді найкраща гра всіх часів!1! А щодо Battleblock Theater, то можете також погратися… Все одно в кінці капелюх впаде на дно океану і вибухне зеленим променем. СПОЙЛЕР! Ой, я мав написати попередження до того як розповів кінцівку… Гадаю, що цей щасливий смайлик виправить усю ситуацію і нічия дупця не буде горіти. :)

Останні статті

STS UA — звіт за 2017

Автор: STS UA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Підсумки 75-ої церемонії вручення премії «Золотий глобус»

Автор: Владислав Папідоха

Golden Globe

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Автор: Владислав Папідоха

Враження від Games Gathering 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Games Gethering 2017

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня