ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: NEED FOR SPEED

Автор: Володимир Вітовський

Любий щоденнику, а може хтось знає про те, що я тебе веду? Мій собака не такий уже безневинний, він міг читати тебе, коли я кудись іду. Або ще гірше: суки син викладає уривки моїх сповідей десь в Інтернет! Проте сьогодні не хочу ні на кого вказувати пальцем, окрім однієї гри, а точніше серії. Намагатимусь описати власні враження від Need For Speed.

Я познайомився з тобою ще в далекому дитинстві… Тоді ти здалася мені такою спокусливою —  неймовірні форми, зовсім не схожа на інших. Щороку виростала, красивішала, всі шаленіли від кожного твого виходу у світ, а потім щось змінилося.

NFS_Underground_1

Здавалося, що твій роботодавець переконав тебе, що важливіше заробляти купи грошей. Проте щоразу я пригадував, чому колись закохався, чому поспішав зі школи після уроків, чому безліч годин не міг відірвати погляд від твого образу диску. Іноді ми розлучалися на тривалий час, але ти завжди відчувала мою присутність. Коли я був десь далеко, то думка про тебе могла звести з розуму, тоді мене вже ніхто не міг спинити. Я повертався до твоїх обіймів, котрі завжди були розрадою після зневіри в інших. Тому хочу тебе запитати: ти вийдеш за мене…? ЯКОГО БІСА??? ЯКА ЛЯРВА ЗАПИСАЛА СВОЮ ОБІТНИЦЮ ДО МОГО ЩОДЕННИКА?!!Паля

На чому я скінчив? Точно, Need For Speed… О, так, неначе зараз пригадую, як запустив колись оту першу частину. Вона ще тоді виглядала, немов цукерочка, яку хтось розтопив на сонці, ніби й солодка, але їсти не дуже хочеться.

Пригадую, що потім мені дали змогу кататися на поліцейських автомобілях, хоча в Україні кожен, хто має солідне пузо та бажання отримати хабара, може робити те ж саме. А в наступних частинах додали тюнинґ, то ми з друзями від захвату ліпили на картонну коробку спойлера і диски, а потім бігали по вулиці, уявляючи, що то Запорожець.

sdas

Після Most Wanted чомусь усі почали плюватися на серію, але я знав: жодні текстури від PlayStation 2 не попсують краси NFS. ЯК ЖЕ Ж Я ПОМИЛЯВСЯ! DLC… Чому ж EA стала такою зажерливою? ВОНИ НАВІТЬ РОБИЛИ ДОПОВНЕННЯ ДЛЯ ДОПОВНЕНЬ!1

Боже, ти повинен зупинити це, заради всього святого і Ґейба. Тепер уже важко говорити про щось добре, але, згадуючи минуле, хочеться знову пройти весь „Чорний список“. Десь усередині розумію, що моя п’ята точка вже не витримає величезного полум’я, коли поліцейські схоплять мене після майже години переслідувань.

Навіщо мені тепер деталізованої графіки і 1080p (у теперішніх NFS вони все одно відсутні), якщо нема сюжету?

СПОДІВАЮСЯ EA ТАКИ ЗМОЖУТЬ ЗРОБИТИ ХОРОШУ ГРУ ЗА ДВА РОКИ, ХОЧА Б ПЕРЕВИДАТИ СТАРІ ЧАСТИНИ, БО ІНАКШЕ Я СТВОРЮ ННР (Нідфорспідну Народну Республіку) І ХУНТА З ОРІДЖИН БУДЕ ЗМУШЕНА ДОСЛУХАТИСЯ ДО МОЇХ ВИМОГ!!Пал1я

Мій собака вже намалював наш прапор, а я починаю писати гімн! Стіме, допоможи! ПРАВОСЛАВНИХ ГРАВЦІВ УТИСКАЮТЬ, ЗМУШУЮТЬ КУПЛЯТИ ДОПОВНЕННЯ, НАВІТЬ РЕГІОНАЛЬНІ ОБМЕЖЕННЯ ВВОДЯТЬ!1!

rH5HjRcK2r8

ГІМН ННР

Станьмо браття всі за Нідфорспід,
Розтопимо Оріджину твердий лід,
За свої права проллємо компот і піт,
Не ляжемо під доповнень гніт.
За Мост Вонтет, Шифт і Зе Ран,
Навіть стареньку Нідфорспід Ван,
Станьмо браття всі за Нідфорспід,
Розтопимо Оріджину твердий лід.

Останні статті

Враження від Games Gathering 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Games Gethering 2017

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня

Враження від Casual Connect Kyiv 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Casual Connect Kyiv 2017

Чи потрібен світу молодий Бонд?

Автор: Володимир Вітовський

Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service (2014)

Нові локалізації від STS UA. Випуск 3

Автор: STS UA

Приховані ігрові механіки

Автор: Олег Куліков

Half-Life
 • Прапор не файний…

  • Вова TooL Вітовський

   У ДНР не кращий.

   • sixshooter

    При чому тут днр? ще політоти нам тут бракує.

    • Вова TooL Вітовський

     То був сарказм) проте коментар змінив, щоб все точно до політики не звелося.

     • sixshooter

      Та ясно, просто вже так втомила та політота всюди в неті. хоч на плейюей душею відпочити можна

     • Щось збочене почуття гумору якесь… Та й навіщо так паплюжити НФС такою гидотою

     • Вова TooL Вітовський

      Хіба спаплюжив? Є ледь не зізнання в коханні xD Може, то в мене почуття гумору таке, а може я й справді божевільний. Запитай мого пса, він має знати)

 • Reveta

  Прікольно

 • Reveta

  Продовжуй:)

 • Вова Собко

  хм…