ЩОДЕННИК БОЖЕВІЛЬНОГО: СИНДРОМ КАЛОФДЮТІ

Автор: Володимир Вітовський

Любий щоденнику, сьогодні вдень я приймав душ і випадково впустив мило з рук. Оскільки таке стається щоразу — дуже не хочу потрапити до тюрми, але зараз про інше… Коли я подивився на шмат мила, то одразу згадав про Call Of Duty – гру, яку так любив у дитинстві. То чому ж забавку так принижують зараз? Через конвеєр, графіку, чи просто заздрять?

Безліч школярів вважають своїм священним обов’язком обкласти її лайном ще до релізу, при цьому неважливо якою буде сама гра. ЩОРОКУ ОДНЕ Й ТЕ Ж!!1Паля Наче вони просто копіюють свої минулорічні коментарі, але цього разу там уже назва нової частини Call Of Duty. Так, їх можна зрозуміти! Вони ж витратять багацько часу, щоб завантажити гру з торенту, а забавка навіть не запуститься. Або гірше, якщо в завантажених файлах буде вірус. ЯК ПОЯСНИТИ МАМІ, ЩО ЦЯ ШКІДЛИВА ПРОГРАМА З’ЯВИЛАСЯ НА КОМП’ЮТЕРІ НЕ ЧЕРЕЗ ПЕРЕГЛЯД ДОРОСЛИХ ВІДЕО?!7 Хоча ліпше зізнатися у спогляданні останнього, аніж матір впіймає за грою в Доту.

2378678-2124265175-
Ні, ти не п’яний, земля насправді така розмита.

Я бачив купи відео, де оглядачі принижують Call Of Duty за нереалістичне поводження предметів, мовляв на тарілках не залишаються сліди від куль, а собака не скидає шерсть під час місії, хоча уже весняний період. ВИ ЗНУЩАЄТЕСЬ?!? Може ще доліпити кожному персонажу морозиво на голову і щоб воно тануло в реальному часі, ото вже реалізм буде! Battlefield, мабуть, такий популярний, бо там немає посуду, який можна підстрелити.  Незнищенні тарілки, де ще таке побачиш? Якби ми жили в комп’ютерній грі, то могли б просто обліпитися ними, щоби космічні загарбники не підсмажили наші духмяні булки. Люблю випічку, якщо ви розумієте про що мова…

А графіка? ДІДЬКО, КОЖНА ЧАСТИНА СЕРІЇ ВИГЛЯДАЛА НАЧЕ ЦУКЕРОЧКА!1!Паля Окрім тієї, де графіка дійсно поганенька. Якщо ваш комп’ютер не може запустити забавку на ультра налаштуваннях, то навіщо викладати знятки з бети, ще й у поганій якості? Таке враження, що деякі люди перетворюються на Шерлока Голмса і просто грають у Call Of Duty лише заради того, щоби знайти у ній „мило“. Вам зайнятись більше нічим? Ліпше влаштуйтесь працювати на завод та назбирайте грошенят на хороший ПК. Мені дуже шкода таких гравців, адже, почавши з Call Of Duty, вони уже не можуть зупинитися. Побачивши розмиту текстуру в якійсь іншій забавці, одразу ж на форумах напишуть щось типу: „Хі-хі, хіба ігри для Playstation 2 ще випускають?“, „У мене аж мило потекло з монітора“ або „Скиньте список барів для ґеїв ув Україні“. Таку поведінку можна описати лише як «Синдром Калофдюті», яким, на жаль, охоплені безліч гравців.

maxresdefault
Навіть пес готовий віддати борг країні, а ти платиш купу грошей, щоб уникнути цього!

Я розумію, що людям потрібна подібна можливість принижувати, адже самоствердження – перший крок до успіху. Сьогодні ти наклав купу на Call Of Duty, а завтра – захищаєш докторську дисертацію у престижному виші. Гмммм, тобто доктори наук ненавидять цю стрілянку? Дивно, але про таке я ніколи не замислювався. Цікавий факт, після того як у Call Of Duty з’явилися собаки, забавку почали ще більше ненавидіти. Мені здається, що пояснення цьому лише одне: гру недолюблюють і собакофоби. Майже впевнений, у кожного гравця Battlefield є кіт! Я ПІЙМАВ ВАС НА ГАРЯЧОМУ, КОТОЛЮБНІ ДОКТОРИ НАУК, ЯКІ ГРАЮТЬ BATTLEFIELD!1!2 Це ж було очевидно, увесь цей час ви ховались у тіні, пишучи недолугі коментарі про Call Of Duty!

Як би там не було, якщо людина не захоче докопатися до чогось, то вона цього робити не буде. Дивно, адже таких копачів ув інтернеті дуже багато, вони все риють і риють, ніби у кінці на них чекає багатство і слава. Єдине, що вони отримають – змарнований час, який могли б витратити з користю. Наприклад, вигадати ліки від раку, але ні, ліпше написати дурнуватий коментар! БАЧИТЕ, ЩО ВИ КОЇТЕ? ВИ ВБИВАЄТЕ ЛЮДЕЙ РАКОМ!1! Хіба може бути щось гірше, ніж доктори наук-котолюби-гравці Battlefield, які вбивають людей? Так, це ті, хто пише їм у відповідь! Наскільки дурними повинні бути люди, щоби купитися на таку провокацію? Мабуть, не дуже розумними, тому і в школі погано вчилися, а потім пішли працювати прибиральниками.

28554-smiling-dog-animal-desktop-wallpaper-1920x1200
Цей собака сміється з тебе, адже Call Of Duty знову продали мільйонами копій.

Отже, ми живемо у часи, де прибиральники ведуть приховану війну з докторами наук. Важко сказати, хто перемагає у цьому протистоянні, але констатувати можна одне: не тратьте часу на порожню балаканину, краще винайдіть ліки від раку! Любий щоденнику, було дуже приємно поспілкуватися, адже у мене не так багато часу, завтра потрібно вимити багацько підлоги на роботі. Наступного разу намагатимусь приділити тобі більше уваги, адже поговоримо ми про прекрасних і не дуже дам, які бавляться у відеоігри.

Останні статті

STS UA — звіт за 2017

Автор: STS UA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Підсумки 75-ої церемонії вручення премії «Золотий глобус»

Автор: Владислав Папідоха

Golden Globe

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Автор: Владислав Папідоха

Враження від Games Gathering 2017

Автор: Віталій Тарнавський

Games Gethering 2017

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Гривня є! І що змінилося?

Автор: Олег Куліков

Steam, Гривня
 • jaguar_arx

  Ну в Фолаут 4 собака крутіший з цим не посперечаєшся. А загалом я особисто в КоД не грався (окрім 4-ї частини і то через те що там є Прип’ять), тому ніколи нічого поганого про неї і не писав, окрім того, що мультиплеєр в ній , для мене особисто не цікавий, бо навіть український Сурваріум і то цікавіше. Але я те саме кажу і про КонтрСтрайк і про БатлФілд. :)

  • Didok

   я лише у серію МВ грав і старіші частини. Але 4ртий КоД дійсно класний, я ще дотепер у мульт граю.

 • >краще винайдіть ліки від раку!
  американські вчені вже це зробили

  • Вова TooL Вітовський

   Діііііііііідько, це ж усе змінює, тоді можна обкладати Call Of Duty лайном….

 • Olexandr

  Знатно бомбануло =3
  Хоча, коли почалась вічний файт поміж CoD i Battlefield мені більше подобалась Medal of Honor =)
  ІМХО найкраща гра серії – Call Of Duty 2, от там реалізм так реалізм. Чого тільки варте поле з дохлими конячками і коровами хд

  • Didok

   Мені найбільше місія день “Д” сподобалася.

 • Назар Борко

  остання Call Of Duty яка мені дійсно сподобалась це перший Black Ops, Modern Warfare 3 була гіршою за попередників але все ж гідним закінченням трилогії, найгіршою вважаю Black Ops II хотя Ghosts дала їй гідний бій, Advanced Warfare теж так собі але на тлі двох попередників шикарна, у нову частину не грав, та й після Black Ops II бажання нема поки що