ЩОЗАШОУ — Агент Картер

Автор: Юра Лупул

Всім відомо, які грандіозні плани у Marvel на повнометражні кіноадаптації своїх коміксів. Крім того, вони продовжують розширювати присутність своєї інтелектуальної власності на ТБ. І от, після неоднозначних “Агентів Щита”, на телевізійні екрани приходить “Агент Картер”.

agent_carter_hayley_atwell-1920x1080

Історія Пеґґі Картер (Гейлі Етвел) — історія жінки, що працює на секретну організацію СНР (Стратегічний Науковий Резерв) в період холодної війни. Пеґґі шукає баланс між адміністративною роботою, яка є її прикриттям для більш особистих інтересів, та нормальним життям самотньої жінки в Америці ХХ століття.

В пілотному епізоді ми побачимо багато флешбеків з вже екранізованого “Першого месника” з Крісом Евансом, адже агент Картер є невід’ємною часткою лінійки коміксів про американського уберпатріота. Всім відома романтична лінія відносин Пеґґі та Стіва Роджерса. Смерть коханого принесла чимало болю, але одночасно зробила нашу героїню цілеспрямованою та відданою своїй справі. Також засвітився у пілоті і Говард Старк (Домінік Купер), судова справа над яким і розкачує події серіалу.

Словом, все по-марвелівськи канонічно. Дійові особи, декорації, спецефекти — все на дуже високому рівні. Життя Америки сорокових років минулого століття передано дуже прискіпливо. Одяг, технології, манерність, дивляться вельми автентично.

Видно, що боси каналу АВС, який клопочеться виробництвом серіалу, не поскупилися на пілотник. Сценарій писали Крістофер Маркус та Стівен МакФілі, які писали його для перших двох фільмів про капітана Роджерса, а також для сиквела Тора. Режисували Луіс Деспозіто та Джо Руссо, які також вже клопоталися повнометражками студії.

У підсумку ми отримали один з найкращих ТБ творінь Marvel (якщо судити за прем’єрним епізодом), який цікаво дивитись як поціновувачам першоджерела, так і пересічному глядачу. Серіал з першої спроби застрибнув на високий щабель якості і судячи з усього не збирається скидати обертів. До перегляду — однозначно рекомендується.

Останні огляди

Огляд Hello Neighbor

31

Автор: Володимир Вітовський

Hello Neighbor

Огляд Seven: The Days Long Gone

49

Автор: Владислав Папідоха

Seven: The Days Long Gone

Огляд фільму «Вогнеборці»

Автор: PlayUA

Вогнеборці / Only the Brave (2017)

Огляд Need for Speed Payback

59

Автор: Михайло Петрунів

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Огляд Destiny 2

83

Автор: Роман Береговий

Destiny 2

Огляд Super Lucky’s Tale

68

Автор: Володимир Вітовський

Super Lucky's Tale

Огляд Star Wars: Battlefront II

61

Автор: Роман Береговий

Star Wars: Battlefront II
 • Didok

  Шкода, що нема українською. Тре буде оригінал позирити

  • оригінал переважно звук 5.1 а від озвучки лост тіки 2.0

   • Didok

    я рос не дивлюсь, або укр або орг

 • Tony Lain

  Серіал дуже високого рівня. Їм на 8 епізодів виділили бюджет як на сезон Щита.
  Мені поки дуже подобається.

 • Mr. Inceptive

  Після “Агентів Щита” підозріло ставлюсь до таких проектів, але, судячи з усього, цей серіал якісніший, тож треба буде глянути!

 • electrino

  Непоганий серіал, перші 3 серії принаймні.