ЩоЗаШоу — Джессіка Джонс

Автор: Юрій Миколович

Що станеться, якщо взяти відомих акторів, хороших сценаристів, всесвіт Марвел ну і трохи драми? Ви отримаєте добротний серіал, який буде називатися  «Джессіка Джонс».

Серіал «Джессіка Джонс» розповідає про жінку, детектива, алкоголічку. Такого персонажа ми вже бачила разів сто, не менше. Але перчинки додає те, що Джессіка наділена суперсилою. Вона не стріляє лазерами з очей, але може підняти авто чи побити якогось здорованя, що виглядає доволі кумедно. Джессіку зіграла дівчина Пінкмена зі серіалу «Пуститися берега» — Крістен Ріттер. Вона змогла передати всю тендітність і силу персонажа.

Протягом 13 серій бореться проти такого собі Кіллґрейва, який може керувати людьми, просто сказавши їм щось. На жаль для Джессіки всю славу в серіалі забирає він. Його зіграв десятий Доктор Хто або, як його називають на Землі, Девід Теннант.  Кожна сцена з Кіллґрейвом зачаровує. Холодний, злий, жорстокий і водночас стильний, ввічливий, загадковий. Якби було знято всі 13 серій про нього, то ми б отримали шедевр.

Але на жаль існують другорядні персонажі. Подруга Джессіки журналістка, сусід-наркоман, коп-суперсолдат — настільки нецікаві, що не запам’ятовуєш їхні імена. Наприклад  наркоман, який виправився і весь серіал розповідає, що хоче допомагати людям — це нудно.

Деякі любовні лінії викликають запитання. А ви б кохалися з чоловіком, який перебував під контролем і намагався вас вбити? У серіалі багато сцен сексу і подібних до нього процесів, але на жаль нічого цікавого чи хоча б естетично-еротичного нам не пропонують.

Нарікання викликає й екшен. Після минулорічного «Шибайголови» герої занадто повільні і більшість прийомів зводиться до простих кидків. Хоча деколи цікаво подивитися, як тендітна Джессіка пробиває стіни кулаком чи вириває дверцята автомобіля.

Більшість хронометражу серіалу — це прості діалоги між персонажами і детективна робота Джессіки. Діалоги цікаві, особливо між Кіллґрейвом і Джессікою. Перчинки додає те, що лиходій може змусити персонажів сказати правду. Тому відповіддю на просте запитання: „Чому ти це сказала?“ може прозвучати: „Я люблю увагу“. Детективна робота Джессіки представлена в декількох окремих справах, не пов’язаних з основним сюжетом.

Це доволі непогана історія розлучення лезбіянок. Одна з них — жорстокий адвокат, інша — милосердний лікар. Стандартна історія розбитого кохання закінчується вельми несподівано, не без допомоги Кіллґрейва.

Інші історії не такі цікаві. Наприклад розповідь про жінку, яка шукає помсти супергероям дещо натянута. Або історія про наркома, що втік з дому, існує лише для того, щоби розіграти драму між головними героями.

Та все ж ці історії водночас вплетені в сюжет і допомагають відволіктися від головної епічної битви.

У серіалі доволі цікаво розкривається тема психічних травм. Герої по-різному реагують після впливу Кіллґрейва. У когось з’являється ціль просто вбити його, хтось починає випивати, а дехто просто втрачає глузд. Це додає глибини деяким персонажам.

Серіал не просідає, змушує тебе стежити за героями. Кожна серія цікавіша за попередню, все іде до епічного фіналу, але отримуємо просто фінал. Він закінчує історію, але це не той фінал, на який очікуєш.

Порівнюючи «Джессіку Джонс» зі всіма серіалами за коміксами, він є одним з найкращих.  Лінійка серіалів DC, викликає тільки сльози. А серед Marvel кращим за Джессіку можна визнати лише «Шибайголову».

Словом, ми отримали якісний продукт з певними проблемами. Якщо хочете познайомитися із супергеройським всесвітом і чомусь обрали для цього серіал, то «Джессіка Джонс» — для вас. Він стане ідеальною розвагою на декілька вечорів.

P.S. А ви знали що в коміксі Кіллґрейв — хорват з пурпуровим кольором шкіри?

Останні огляди

Огляд Need for Speed Payback

59

Автор: Михайло Петрунів

Need for Speed Payback

bit’ання з минулого: Flashback (1992)

Автор: Андрій Нагорний

Flashback (1992)

Огляд Destiny 2

83

Автор: Роман Береговий

Destiny 2

Огляд Super Lucky’s Tale

68

Автор: Володимир Вітовський

Super Lucky's Tale

Огляд Star Wars: Battlefront II

61

Автор: Роман Береговий

Star Wars: Battlefront II

Огляд фільму «Ліга Справедливості»

50

Автор: Олег Куліков

Ліга Справедливості / Justice League (2017)

Огляд Assassin’s Creed Origins

72

Автор: Олег Куліков

Assassin's Creed Origins

Огляд фільму «Вбивство у «Східному експресі»

Автор: Alex Korchevski

Murder on the Orient Express / Вбивство у «Східному експресі» (2017)
 • Поки що бачив 9 серій. Операторська робота лайно, таке враження, що дивишся якийсь другосортний російський серіал.Спецефектів нуль. Безліч другорядних героїв і сюжетних ліній починають бісити вже на 4-5 серії. Основна сюжетна лінія також досить неоковирна порівняно з тим таки ж Daredevil. І чим далі в ліс тим більше дров. Але є одне але. Девід Теннант. Він витягує всіх і вся. На мою думку поки що найкращий лиходій кіновсесвіту Marvel, надзвичайно моторошний і харизматичний. І чим далі тим серії стають гірші, але тим більше Теннанта на екрані, що нівелює усе інше. І навіть не думайте переглядати серіал у озвученні – втратите єдину причину його дивитись

  • І всім кому подобається Теннант і хороші британські драми подивіться Broadchurch, але англійську версію – американська просто паскудний клон.

   • Andrey

    Broadchurch – хтось шарить у якісних серіалах я бачу ;)

  • Nikssl

   А субтитри вже можна десь скачати? Бо слухати англiйську мову и розумiти поки що не виходить.

   • Я дивлюсь на soap4.me. Впевнений що на rutracker.org є роздачі з сабами.

    • Nikssl

     Дуже дякую за новий сервiс, навiть не знав, що такий iснує.
     P.S: я пройшов регiстрацiю, але не можу скачати жоден серiал, бо пише, що я заблокований. Не пiдскажете, що роблю не так?

     • Не знаю в мене таких проблем не виникало. Там або платиш ~36 грн в місяць і дивишся он-лайн і качаєш скільки хочеш( мені з планшета он-лайн дивитись зручно) або качаєш через торент, але потрібно роздавати більше ніж качаєш

     • Напишіть розробникам, мають поправити. Взагалі люди пишіть завжди розробникам коли якісь проблеми.

     • Nikssl

      Та я одразу написав, просто думав, можливо у вас така проблема була. Ще раз дякую.

 • Roman WhyBorn

  Джессіка Джонс така сеху =*

 • Andrey

  Черговий тягомотний серіал про американських супергероїв – тягомотний, низькобюжетний, без жодних нових ідей. Єдине виправдення для його перегляду полягає у наявності у ньому Теннанта. Але злодій із нього настільки “пафосний”, що сміятися хочеться

 • Почитав відгуки, тепер не знаю чи починати дивитись

  • Oleh Kulikov

   Залежно від того, наскільки ти дорожиш своїм часом.
   Я рекомендувати серіал не можу, бо
   а) проскіпував;
   б) філлерів тут порівняно багато;
   в) Кіллґрейва, на базі здібності якого нафігачили чимало прекрасних ситуацій, вбивають відверто ідіотським чином
   г) та і взагалі під кінець починається люта слабина;

   Як уже казали, єдина адекватна причина дивитися серіал — Девід Теннант. Втім, причин могло би бути більше, але серіал усіх їх розгубив ще до середини.

   • Andrey

    З кожним пунктом згоден на 100%. Дякую за пояснення ;)