ЩоЗаШоу — Флеш

Якщо Disney з підвладною їй Marvel завжди робили акцент на кіно, то Warner Brothers і DC Comics створюють непогані телешоу. „Агентам Щ.И.Т.а“ явно далеко до „Стріли“, але й „Людині зі сталі“ не потягатися з „Вартовими галактики“. Кому що, а я люблю і те, й інше, бо комікси — мої книги дитинства, але здається, я так і не виріс.

Так от, великі люди з Warner Brothers, побачивши успіх серіалу „Стріла“, продовжили його на третій сезон і разом з цим дали добро на зйомки ще одного телешоу про найшвидшу людину на світі — бабцю в день пенсії Флеша.

Хто не знає, Флеш — це такий хлопець в червоному трико, який може рухатися зі швидкістю звуку. Головну роль, цього хлопчика-блискавки узяв на себе Гастін Ґрант, відомий за „C.S.I.: Маямі“ і серіал „Хор“, але насправді він мені був невідомий, доки не знявся у „Флеші“.

maxresdefault (1)

Баррі Алену, майбутньому супергерою не дуже пощастило з дитинством. Його матір померла від якогось невідомого аномального явища, звісно, ніхто цьому не повірив і в її смерті звинуватили батька. А зараз Баррі працює судмедекспертом в поліції. Одної ночі в місті вибухнув прискорювач частинок, тим самим створивши грозу, блискавка від якої і вдарила в нашого героя. Баррі прокидається після дев’яти місяців коми і дізнається про свої суперсили, але потім стає відомо, що їх отримав не тільки він.

Пілот видався більш ніж хорошим, але, звісно, не без ляпів, проте вони не заважають дивитися серію від початку і до кінця з цікавістю. У пілоті „Флеша“ є все: і моменти, які всміхають, і екшн-сцени, і якась псевдо-лінія кохання, ну і, звісно, загадки. Усе, щоб втримати нас біля моніторів, і я не проти такого.

Телеканал The CW надав нам спіноф „Стріли“, і тут все на рівні „батьківського“ серіалу. Замість руйнування хмарочосів аля Майкл Трансформер Бей нам підсовують бійку десь на фермі далеко від міста. Тут немає чому дивуватись — бюджет не той. Та цього більш ніж достатньо для хорошого сучасного серіалу. Загалом усе настільки круто, як би мало виглядати саме в СЕРІАЛІ про супергероя.

FlashSurvey

З поганого — це середній рівень усього, що стосується діалогів і акторської гри — нічого видатного. А найдурніший момент — це коли Флеш каже: „Я не можу цього зробити“, а йому: „Ні, можеш“, і він такий: „Так, я можу“ і перемагає лиходія. Ну, дуже смішний момент.

Загалом усі кому цікаві сильні діалоги, неймовірний сюжет і прекрасна акторська гра можуть обходити це шоу десятою дорогою, але всі ті, хто любить комікси і не хоче багато думати — ласкаво просимо! Якщо вам сподобався „Стріла“ то й від „Флеша“ будете у захваті. З нетерпінням чекаю наступну серію.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • вадім полюхович

  Добротний пілот. Сподобався набагато більше, ніж всі новинки щойнопочатого сезону. І єдиний серіал про супергероя, після перегляду серії якого я подумав:”Таким має бути серіал про супергероя”.
  Із мінусів можна виділити:
  ○ Дивне переплетіння з коміксом. Дещо взяли, а дещо забули.
  ○ “Я буду героєм, і нас*ать, що дослідження мого тіла продвине науку на тисячоліття вперед” – щоправда, цей недолік мають всі супер-герої, крім Фантастичної Четвірки.
  ○ Прискорення частинок точно-точно-точно може відкрити портал в інший світ і випустити трошки невідомої енергії. А в лабораторії суд-мед експертизи точно-точно всюди калюжі. І, несумнінно, ніхто не помітить, що в день вбивства матері батьком (при тому, що доказів того, що це батько, було аж 0), дитина їх бігає в піжамці по вуличках. Просто посадять першого, кого побачили і вистачить.

 • Andy

  Ну, таке воно… Не дотягує, як на мене. Стріла – трохи марудний серіал, а цей вже відверто нудний

 • Guest

  >Загалом усі кому цікаві сильні діалоги, неймовірний сюжет і прекрасна
  акторська гра можуть обходити це шоу десятою дорогою, але всі ті, хто
  любить комікси і не хоче багато думати — ласкаво просимо!
  +1

 • Стріла — треш. А на цей серіал я вже й не звертав уваги.