ЩоЗаШоу — Ґотем

Кожному з нас хочеться подивитись щось цікаве, проте фільми вже набридли, ігри не приносять стільки ж задоволення, як колись, мультики… а що мультики!? Справді цікаві серед них важко знайти. І саме в цей час приходять серіали.

1

Джеймс Ґордон і напарник

Зараз виходить чимало цікавих новинок, проте мою увагу привернув серіал «Ґотем» (Gotham). Вже із назви можна зрозуміти, про що цей серіал, але не все так просто: діється справді у Ґотемі, але режисер обрав доволі цікавий часовий проміжок. У серіалі ми бачимо ще не сформованого хлопчину Брюса Вейна, чотирнадцятирічну Селену Кайл (вона ж «Кицюня»), ще молодого детектива Джеймса Ґордона, а також Освальда Кобблпота, який ще не став кримінальним генієм, а також епізодично вигулькує Едвард Ніґма, який працює на поліцію, поки що. Отже можна забути про пригоди Бетмена, який бореться за справедливість. Хоча взагалі про Брюса не забули, час-від-часу він все ж з’являється на екрані, але це ще не той герой, якого ми всі знаємо.

Загалом, спочатку серіал задумувався, як початок боротьби детектива Джеймса Ґордона проти злочинних угрупувань, але ідею проекту розвинули так, що тепер ми зможемо дізнатися, також початок історії інших персонажів. У ролі Ґордона виступає непоганий актор Бенджамін Маккензі. Не знаю чому, але в ролі молодого детектива він виглядає дуже навіть гармонійно.

Селена Кайл (Кицюня)

Селена Кайл (Кицюня)

Брюса Вейна зіграв юний актор Девід Мазоуз. Кішку зіграла дуже молода акторка-початківець Камрен Бікондова, на екрані вона з’являється не часто, тож по-справжньому оцінити її акторські здібності мені ще не вдалося. Можу сказати одне: поки що, ніяких зауважень до акторського складу в мене немає, хіба що певні персонажі мені не сподобались, але це вже претензії не до акторів.

Пілотна серія інтригує: ти насправді відчуваєш атмосферу злочинності та несправедливості. Під час перегляду в мене не виникло бажання вимкнути плеєр чи натиснути на паузу. Зараз чекаю, що ж буде далі, зі сподіваннями на те, що нам розкажуть, як усім нам відомі легенди кримінального світу починали свій шлях у цій нелегкій справі. Будемо сподіватися, що цей проект не перетвориться на сотню подібних однотипних детективів.

Освальд Кобблпот (Пінгвін)

Освальд Кобблпот (Пінгвін)

Людям, котрі люблять детективи я раджу не пропускати жодної серії «Ґотема». Якщо ви чекали ще однієї історії про Бетмена, можете бути розчаровані, цей серіал НЕ ПРО ТЕ, а якщо ж вас не бентежить відсутність борця з несправедливістю в ролі людини-кажана, то в пізнавальних цілях рекомендую, та й це ще одна можливість подивитися на Ґотем з іншого боку.


Приєднуйтесь! Ще більше коротких, але цікавих новин у нашій групі Facebook: fb.com/PlayUA.games


Вам це може сподобатись

Приєднуйся до обговорення →
 • Interzeroid

  За день до цього погортав серію – здається непогане. Але не люблю дивитися по серіям, а потім чекати наступну. Краще сезон відразу переглянути. Брали б приклад з Netflix з його “картковим будинком”, чи що?

  • Ооо… Netflix. Якби цей сервіс був доступний в Україні — радості моїй не було б меж. А поки у нас немає норм сервісу, будемо вантажити з темних закуточків)

 • kre000

  Згоден, доволі непоганий серіал. Донал Лоґ подобається як актор (а ця роль йому так взагалі гарно підходить). Ще з Пінгвіна цікавого персонажа зробили.
  Власне, наразі Ґотем чи не єдина цікава прем`єра.

  • Міша

   Я подумав що це джокер а це пінвін мда

   • kre000

    Не знаю, в серіалі наче відразу ж сказали, що це Освальд Кобблпот. Та й не дуже він схожий на Джокера.

 • Фільми не набридли. Лиш чекаю на них. Щодо серіалів, то також чекаю на нові сезони. Але цей треба буде якось зацінити. Або до «І мертві підуть», або паралельно, або після.

 • alex kramer

  Пінгвін на охлобистіна дуже схожий.

 • Mr. Inceptive

  Я на мене, серіал повне лайно. Жалюгідна спроба поживитися на фанатах. В технічному плані схоже на те мило, що крутять по вечорах на телеекранах. Актори мені абсолютно не цікаві.Діалоги та сама їх реалізація виділяються притворністью.
  Тушив стілець коли почитав відгуки та оцінки на кінопошуку та IMDb